Vinguvaba suhteklubi

     
 
Veebitugigrupp Vinguvaba Suhteklubi - turvaline suhtlemine

     
 
 
 
     
Vinguvaba suhteklubi on loodud paarisuhte koolitustel osalenute soovil, et jätkuks süsteemne ja regulaarne tugi koolitusel omandatud põhioskuse ehk turvalise vestluse harjutamine ja toetamine.

Et saada meistriks, tuleb harjutada. Turvaline dialoog on üheks rahuloleva suhte alustalaks ja selle edukaks valdamiseks tuleb harjutada-harjutada-harjutada, kuni sellest saab harjumus ja vabalt tulev oskus.

See on õhtu, kus saate rääkida olulistest asjadest, millest muidu võib olla raskem rääkida. Või õhtu, kus saad lihvida õpitud vestluse mudelit. See oskus toetab sind elus suhtlemisel kolleegidega, vanematega, lastega, sõpradega jpm. Harjutamisest saad ainult võita.

Sa võid osaleda nii üksi, kui ka koos kaaslasega
, kui olete mõlemad varasemalt läbinud vähemalt ühe allpool mainitud paarisuhte koolituse, et teada turvalise vestluse mudelit:
Teekond soovitud armastuseni
Kuidas hoida armastust
PREP-paarisuhte koolitus
Minu suhe on minu kätes.


Kui sa osaled üksi, siis saad dialoogi harjutada teise üksikosalejaga. Ka paarina osaledes võite valide dialoogi harjutamiseks kellegi teise soovi korral. Loome veebis osalejate eraldi ruumis dialoogi pidamiseks, kus jälgime teid pisteliselt ja toetame sama moodi, nagu koolitusel.

Keskendume neil õhtutel juhitud ja etteantud struktuuriga dialoogidele kokkulepitud teemal, et turvaliselt suhelda oma lähedastega neid kuulates.

Dialoogi juhivad kõrgema taseme Imago sertifitseeritud paarisuhte terapeut ja koolitaja Kristina Tamm ning sertifitseeritud leinanõustaja ja koolitaja Meeli Laane.


Toimumise aeg: varsti ilmumas


Toimumise koht: Läbi veebi. Sul on vaja selleks internetti ja arvutit/nutiseadet, millelon kaamera ja mikrofon

Osalustasu: 20.-/inimene. Osaledes kahekesi 15.-/inimene
Registreeri SIIN


info:
info@siseminerahu.ee
tel 5020796
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv