Vinguvaba suhe

     
 
Vinguvaba suhe
on suhtlemise klubi vägivallatu suhtlemise praktilise kogemise töötuba, kus osalemiseks piisab vaid elukogemusest.


     
 
 
 
     
- Kui  tunned, et sa tahad osata rääkida selliselt, et sind kuulatakse ja kuulata selliselt, et teine ei teeks etteheiteid sulle kuulamise osas, siis on see klubi tüüpi töötuba just sulle. Me ei tea inimest, kellel poleks olnud suhtes probleeme kuulamise teemal.
 
- Sa saad kogeda konkreetse  struktureeritud tehnika abil (baseerub Imago teoorial) oma murest rääkimist ja kuulamist. Sa saad kogeda seda, kui raske on kuulata kogu sõnumit, kuidas välja öeldut võid mõista erinevalt sellest, mida tegelikult öelda taheti. Koged, mida teha selleks, et suuta välja öelda ka raskeid ja keerulisi asju, millest muidu rääkida ei saa. Õpid mina vormis rääkima, sina vormi asemel.
 
- Me lubame, et saad ühe uue ja vajaliku kogemuse osaliseks, mis võib muuta sinu suhteid. Õpid dialoogis suhtlema. Vaid aktiivne harjutamine teeb meistriks.
 
Tule üksinda või partneriga koos. Kuna ka üks pool suhtes saab muuta suhte dünaamikat, siis polegi suurt muret, kui partner kaasa tulla ei taha.
 
- Selles grupis osalemiseks ei pea sul olema eelnevalt mingeid teadmisi ega kogemusi Imago teooriast, psühholoogiast ega millestki erilisest.
 

Selle töötoa vajadus sai alguse *Sa ei kuula mind üldse!“ ja "Teekond soovitud armastuseni" töötoast, kus räägime turvalisest suhtlemisest, kuid selle praktilist kogemist jäi väheks.
Õpime, kuidas kuulda ja olla kuulatud. Kuna koolis seda ei õpetatud, siis nüüd on viimane aeg need teadmised omandada, enne kui oma suhted korralikult nässu keerate. Just kuulamise probleemid on need, mis meie suhtes suurema osas  probleeme tekitavad.
Kes poleks oma suhtes kuulnud või öelnud ise lauset: „Sa ei kuula mind üldse!“. Või lausa teinud otsuse, et ma parem enam ei räägigi, sest mind tõesti ei kuulata.
 
Kuna turvaline kuulamine ja rääkimine ei ole meie igapäevane harjumus, siis peame seda korralikult enne harjutama, kui oleme valmis selle oma elu osaks võtma.Harjutama, et suuta välja öelda oma vajadusi ja kuulata ning aktsepteerida partneri soove eraldiseisva isikuna, ootamata, et ta näeks maailma nii nagu meie seda näeme ja soovime.
 
 „
Vinguvaba suhte“ suhtlemise klubis saad praktiliselt harjutada Imago dialoogis suhtlemist. Klubi käib koos 1-2 kuu tagant.

Loe osalejate tagasisidet siit.

Osalema on oodatud varasemas töötoas osalenud ning uued huvilised.


Toimumise aeg on varsti tulemas.
Üritus toimub kl 18-20 aadressil Tatari 44/2


Osalustasu:
15.- / tasudes ülekandega  kuni xx.xx.xx
20.- / tasudes kohapeal sularahas xx.xx.xx


Osalejate arv piiratud.
Koha garanteerib tagastamatu ettemaks registreerimisel.

Loobumisest teatamisel enne xx.xx. tagastatakse 50% ettemaksust.

Ülekanne palun teha:
Interpret MLaane OÜ, kontonr: EE731010220247400220
Selgitus: Interpreedi töötuba "Vinguvaba suhe"

Ettemaksu arve soovi korral palun märgi registreerimislehel kellele arve väljastada. Soovi korral väljastame arve ettevõttele. Registreerumine:
kirjuta e-postile interpretml@gmail.com või 
arvutis olles täida vorm lingil: 

Lähemat infot saad telefonil 530 25984  - Meeli Laane 

Töötuba on koostatud Interpreet Meeli Laane tellimusel. https://www.meelilaane.ee/
Töötoa viib läbi Imago paarisuhte sertifitseeritud terapeut ja koolitaja Kristina Tamm
 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv