Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv

 

 

 
Teekond alateadvusesse tagasiside

     
 
Teekond alateadvusesse programmi tagasiside klientidelt:
(osalenud meeste ja naiste osakaal on enam vähem võrdne)

     
 
 
 
     
 • Olen märganud, et sõltumata metafoorist kerkivad esile samalaadsed mõtted, tundub, et just need mis valmistavad kõige rohkem muret elus. Ükspuha mis teed pidi minna, ikka jõuan nendeni välja. Selle abil olen mõistnud seda, et need teemad ilmselt vaevavad mind sügavamalt, kui olen endale seni aru andnud.

 • Vaatan mõne hetke pilti ja siis kirjutan nii nagu tunne Vahel tuleb ka tõrkeid. Kui midagi ei seostu või pilt ei ütle mulle hetkel midagi, siis proovin jälle pilt vaadata ja mingid mõtted ikka tulevad kõll lõpuks alati. Olen avastan, et mind paeluvad detailid mis on peidetud/ pole näha. Nt. mis on selja kotis, mis aija taga, miks sild katki, kes tegi. Võtan alati kirjutatu kokku selle viimase küsimusega. Ja saan endale sealt järeldused, mis ma endale täpsemalt öelda tahan sellega. Ka käekiri on paremaks läinud.

 • Tagasiside osalejalt, kes oli 30 päevast programmi tagasiside andmise hetkeks kasutanud alles 7 päeva: Kõik kõnetab mind siin koheselt. Ülekannete ja sümbolitega töö on mulle midagi täiesti uut ja pole iial sellest enne kuulnudki. Kuid olen juba rahul, sest saan nii mõnelegi küsimusele oma vastused. Näiteks sain aru, et ma ootan, et teised teeksid mu elu ilusaks. Seal on väga head suunavad küsimused, mis aitavad analüüsida ja ma jõudsin seisukohale, et pean oma mõtlemist selles osas muutma, kuna see pole jätkusuutlik. Ja see ongi üks põhjusi miks ma olen nii rahulolematu endaga ega austa iseenda vajadusi piisavalt. Ma olen iga päev midagi taolist ja väga vajalikku läbi selle kursuse enda kohta õppinud. Kirjutan endale kõik tekkinud ahaa-d ja saadud vastused veel eraldi üles, et see püsiks meeleks ja saaks korduvalt seda endasse integreerida. Mul on läinud iga päev sellega teema ikka kõvasti aega ka, kuna tõesti on palju nii enda sees peidus ja sealt tuleb ja tuleb nende heade küsimuste abil muudkui infot üles. Palju saladusi saab lahendatud ja väga palju vastuseid saan ma teada. Olen saanud juba ainult nädalaga enesekindlamaks ja tunnen enda arengut ja see ongi peamine! Aitäh selle äriidee eest ja toetuse eest minu teekonnal minu alateadvusesse. See töötab!

 • Ma väga tänan selle kogemuse eest, mille osaliseks sel kursusel sain. Ootused kursuse eel olid aru saada enda sügavusse peidetud emotsioonidest ja mineviku sündmustest tingitud hirmudest. Kursus tõmbas mind käima ja ma ei ole enam see, kes olin kuu aega tagasi. Ma saan endast paremini aru ja aktsepteerin ennast sellisena nagu olen. Minus endas ongi armastus.

 

 • On tulnud äratundmist ja selgushetki. On pilte, mis mõjutavad keha aistinguid minu jaoks. Ühe puhul tekkisid erimoodi külmavärinad. Sel juhul märkan endas aspekte, millega ma pole tahtnud tegeleda. 

 • Mul oli e-kursusega liitudes ootus, et puudutan enda sees teemasid, millele pole enne suutnud või tahtnud mõelda. Ja suutsin seda teha ning mulle andis see võimaluse lahendada enda sisemisi probleeme sellevõrra paremini. Jäin väga rahule. Mulle meeldis see, et pilte sai hea tihedusega, mis aitas hoida head tempot ning seeläbi lahendada enda probleeme. Mulle meeldisid ka suunavad küsimused, sest need olid piisavalt otsekohesed, et ei olnud võimalik iseennast petta samuti. Mind puudutas kõige enam suurepärane piltide valik, mis olid äärmiselt laia spektriga ning seetõttu oli väga hea endaga tööd teha. Sain teada, et minus endas on rohkem lahendusi, kui olin enne arvanud. See on aidanud mul saada jälile enda murede algpunktidele. Olen väga õnnelik, et alustasin sellega. See on kindlasti üks parimaid viise enda avastamiseks!

 • Töötan omas tempos, kuid olen väga tänulik selle kogemuse eest. Pean ütlema, et pildid on väga head, inspireerivad ja sügavuti mõtlemapanevad. Kuna olen hetkel sellises kurvas kohas, siis vahel kaasnevad mõne lehega ka pisarad. Aga samas olen saanud enda kohta nii mõndagi teada ja see aitab kindlasti mul endal kiiremini terveneda. Olen Teile väga  tänulik!

 • Mulle sobib just see, et saan asjad läbi kirjutada ja arutleda omaette (ei pea teistega jagama). Tegelikult meeldib ka n. ö. rutiin, tean, et mul on iga päev ülesanne. See hoiab nagu hetkes, pidevad mõttelises tegevuses.
  Mulle need meeldivad ja tean juba, et tellin ka järgmised töövihikud veel edasi.
  Sellist suurt muutust ma nagu ei ole täheldanud, aga teadlikkust on tulnud küll juurde. Minu puhul toimuvadki asjad aeglaselt ja sageli vajan nagu kordusi, et asi jõuaks sisemusse. Töövihiku lõpuks sain ehk aru, et muutma pean enda mõtteviisi ja tegutseda on vaja ise. Aga enda sees loodan ikka, et keegi tuleks ja ütleks, mis õige ja mida pean tegema. See endast üle astumine on nii raske, nende sisemiste tõkete ületamine on keeruline. Kuid nüüd tean kuhu liikuda.
   

   

Loe programmi enda kohta siit.