Teekond alateadvusesse

        
     
 
"Teekond alateadvusesse" on programmide sari, mis võimaldavad läbi erinevate küsimuste kontakti saada iseenda sisemaailma ja oma unikaalse sisehäälega. 


     
 
 
 
     
Tegemist on sümbolitelt varjatud võrdlusi peegeldavate psühholoogiliste programmidega, mille abil on võimalik saada terapeutilisi tulemusi. Programmid on mõeldud iseseisvaks tööks.

Professionaalselt koostatud psühholoogiliste töövihikute ja intuitiivset arengu toetavate päevikute abil saad olla iseendale hingetarkuse jagaja.

Ühe programmi hind jääb nõustaja 0,5-1 korra vastuvõtu hinna tasemele, kuid saadavad tulemused on kordades suuremad. 

Töövihik on parima võimaliku tulemuse tagaja, sest praktilise kogemise viis, just ise läbi töötades, aitab luua tulemuslikkust võrreldes teoreetilise materjali lugemisega.
Töövihikus olevad lausete algused, mille pead ise lõpetama, on kui sinu vastas istuva terapeudi küsimused, mis viivad sind samm haaval kiht-kihilt allapoole - õigete vastusteni.


Loe metafooridel põhinevate programmide kohta artiklit.
Loe teiste teiste Enesearengu Akadeemia programmide kohta.


Kui kahtled ja soovid kogeda, mida tähendab sümbolitelt varjatud ülekannetega toimiv programm, siis telli endale TASUTA 7-päevane päevik "Nädala teekond"

Või jälgi metafoori päevakaarte Sisemise Rahu facebooki lehel ja loe jälgijate tagasisidet SIIT.Psühholoogilised töövihikud ja/või e-kursused:
Teekond alateadvusesse           Mida minu mina tahab        
   
         Intuitsiooni äratamine                         Eluratas                 
       
 Kuidas leida  endas tasakaal?   Lahenduste laegas   


Teised programmid:
Kohtumine iseendaga    
  
 Kohtumine sisemise lapsega    Vastamata ootused paarisuhtes
    
 
   Kuhu viib sinu tee?         Sisemine tarkus - päevasõnumid 
      
Meelte maagia - päevasõnumid          Sõnumid teehuhilt 
   
      
Intuitiivset arengut toetavad päevikud (pildiseeriad on erinevad, tüvilaused on samad kõigis):
Psühholoogiline teekond        Vaimne teekond       Sisemise tarkuse teekond  Jumaliku juhatuse päevik
      
     
Nädala teekond 


Programmid on saadaval päevikutena, töövihikutena ja/või e-kursustena.
Töövihik ja päevik saadetakse sulle Smartpostiga, e-kursuse tellimiseks pead omama värviprinterit ja materjalide väljatrükkimise võimalust.


Töövihikud, päevikud ja e-kursused võimaldavad tegeleda oma teemadega just sulle sobival ajal sulle sobivas kohas. Need on mugavaimad ja soodsaimad lahendused teraapilise tasemega tööks - tervenemiseks ja enesearenguks.

Programmid ei tee sinust uut inimest ja muuda sinu elu 30 päevaga. Nad aitavad näidata  sinu kitsaskohti ja täpselt nii kaua, kuni oled need ära lahendanud. Mõnikord vajad korduvalt ja korduvalt endale mõne teema kinnitamist, erinevate nurkade alt, enne kui selle tõeliselt läbi töötada saad. Vahel ei pruugigi sa leida midagi nii öelda uut, vaid saad teadlikuks taaskord juba oma teada olevatest mustritest.  Sel juhul annab see teada, et sa ei ole neid mustreid ikka veel lahendanud. Üles tulevad just vaid need teemad, mis on ikka veel sinu lahendamata teemad. 
 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv