Teadliku vanemluse suvekool

     
 
Teadliku vanemluse e-suvekool.

     
 

Kujundus: Kristina Tamm
 
     
Kui sul on vahel raskuseid lapsevanemaks olemisel, nii iseeendaga toime tulemisel, kui lapsega hakkama saamisel, siis on see koolitus annab lahendusi sinu murele.
Toetava kasvukeskkonna loomine lapse vaimse tervise heaoluks pole alati meile kaasasündinud loomulik oskus. Loomulikkuses on ainult reaktsioonid sellele, millega sa toime ei tule.
Kuidas aga saaks teisiti? Seda tuleb õppida vanemluse täiendkoolitusel nii nagu õppisid ka oma elukutset.

Suvekool viib su teadlikkuse ja oskused lapsevanemaks olemisest uuele tasemele, sügavamale ja alateadlikumale tasandile, mis tagab parema  arusaamise, läbisaamise ja turvalise ühenduse sinu ja su lapse vahel.
Omavaheline turvaline ühendus, mis on erinevatel põhjustel ja suuresti oskamatuse tõttu kerge katkema, on kõige olulise vundamendiks eluterve keskkonna loomisel lapse kasvatamises. Oskus seda taastada ja hoida on parim, mida enda ja oma lapse jaoks teha saad.

Kursus sobib nii neil kel laps alles väike, kui ka neile, kel laps juba täiskasvanud. Kunagi pole hilja hakata piisavalt heaks lapsevanemaks ja miks mitte ka vanaemaks, kes tahab mõista ennast ja oma last ja anda omaltpoolt võimalik parim turvalise vundamendi loomisel.


Koolitus koosneb kokku 3-st osast. Iga kuu aega kestev (4 x 2 ah) osa on eraldiseisev ja osad võib läbida teistest osadest sõltumata. Küll olgu rõhutatud, et kõik koos annavad need tervikliku.
1 x nädalas saad uued materjalid ja vaadata saad neid sulle sobival ajal kahe nädala jooksul.
Iga korra jaoks kulub aega kokku 2 akadeemist tundi. See võib sisaldada nii töölehe täitmist, materjalide lugemist, kui ettesalvestatud audio või video loengut.

Materjalid on kättesaadavad intenetis ning sina vajad koolituse läbimiseks nutiseadet ja internetti. Saad kõiki materjale vaadata ja töölehti täita sulle sobival ajal. 


3-osalise suvekooli toimumise kuupäevad ja teemad:
varsti ilmumas uued ajad

Kui leiad endale meelepärase koolituse, aga kuupäev ei sobi, siis EELREGISTREERI ennast SIIT ja saad esimesena info uute koolituste aegade kohta.


Toimumise kohte-kursus

Hind 95.- /3 osa /Raha tagasi garantii *
Hind 39.- / 1 osa 

Registreeri SIIN.


Täiendkoolitusasutuse nimi: Kunstituba OÜ

Õppekava nimetus: Teadliku vanemluse suvekool

Õppekava rühm: Suhtlemisoskused

Koolituse maht: 1- osa 8 ah/3 osa 24 ah

Õppekeskkondintenetis

Sihtgrupplapsevanemad

EesmärkKoolituse tulemusel teab vanem, kuidas luua teadlikku ja turvalist, vajadusel ka alateadlikul tasandil, ühendust lapsega eluterve kasvukeskkonna loomiseks
 
Õpiväljund: Koolituse läbinu:
*kirjeldab oma minevikukogemuste mõju praegusele vanemaks olemisele alateadlikul tasandil
*rakendab turvalise suhtlemise oskuseid lapsega suheldes
*teab lapse erinevate arengufaaside vajaduspõhisust
  
Õppe sisu:
* eluterve kasvukeskkonna loomine
*eneseteadlikkuse ja -kindluse kasv
* turvaline ühendus
*lapse teadlik kuulamine
*peegeldamine
*mineviku mõjud
*iseenda reaktsioonid
*mina areng, kaitsekäitumised
*vaade läbi lapse silmade
*isiksuste aktsepteerimine
*sisemise lapse
 
Õppemeetod: iseseisv töö, audioloengud/videoloengud, lugemismaterjalid
 
Õppematerjalid: töölehed

Väljastatav dokument: 3-osa läbimisel väljastatakse tõend

Koolitaja kompetentsust tagav kvalifikatsiooni kirjeldus: Imago kõrgema taseme sertifitseeritud paarisuhte terapeut ja – koolitaja, sertifitseeritud psühhoterapeut, supervsiior.

3-osalise koolituse ostmisel kehtib raha tagasi garantii*. Kui sa pole kursuse esimese osa lõpuks koolitusest enda jaoks midagi saanud, siis maksame sulle raha tagasi. Oleme oma koolituses kasulikkuses kindlad ja soovime pakkuda sulle turvatunnet selle ostmisel.

 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv