Sisemine rahu

     
 
Kursus *Sisemise rahu leidmine*

     
 
 
 
     


Korraldasime kursuse sarjaga –  *Sisemise rahu leidmine*.

Kursus toimus  ~ 2 nädala tagant esmaspäeval kl 19-21 Laagris Saue valla Kultuurikeskuses, Veskitammi 8.

Kursuse eesmärk onli saada teadlikuks iseendast - miks ma olen selline, miks ma nii käitun, mõista, mis on meie rahulolematuste taga ja kuidas seda muuta.

Mis toimus kursusel: Kursuse käigus rääkisime minu *minast* - see on kogemuste kogum.  Räägime sellest, kuidas  *mina* tekib ja areneb. Vaatame aastate kaupa läbi inimese arengu, et kuidas ja miks mingi tunne meis tekib ja miks me sellele tundele täna reageerime nagu reageerime. Selle teadlikkuse käigus saame otsustada kas selline reageerimine on meile praegu enam vajalik.

Minu *mina*arengus  on alguse saanud sellised tunded nagu: usaldamatus, alaväärsus, häbitunne, süütunne, rolliähmasus, isoleerimine, stagnatsioon, meeleheide, suhtumine rahasse jne.  Räägime need tunded läbi, tunnetame turvalises keskonnas neid tunded läbi ja teeme sügavaid praktilisi töid nende tunnetega.

Mis kasu me sellest saime: Selle käigus võib inimene kogeda teadvustamist sellest kus ja miks ta täna on ja seeläbi tervenemist– sisemist rahu iseendaga. Näiteks mustritest vabanemine, tunnetest arusaamine, ümbruse aktsepteerimine jne.

Kõik me tuleme oma lapsepõlvest, tahame seda või mitte. Blokeerunud negatiivsed tunded ja mõtted, mis on minu *mina* arengust tekkinud ja mida me hetkel võib-olla ei oskagi endale teadvustada, on meie tervise hädad!
Sinu sisemine rahu on sinu enda teha!

Kursus sobis nii naistele, kui meestele. Kursusega võis liituda kogu kursuse toimumise ajal.

Vajalik oli eelregistreerimine siin  või tel: 5020796 Kristina Tamm

Kursust viisid  läbi Rikka Toman – holistiline terapeut ja Kristina Tamm – transpersonaalne hüpnoterapeut ja psühholoog  ning Imago paarisuhte sertifitseeritud terapeut ja Rännaku treener.

 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv