Sinu sisemine tarkus

     
 
Sinu sisemine tarkus - töö alateadvusega


     
 
 
 
     
Saadaval töövihikuna või e-kursusena.


Mis on sinu elus või sinus enda olemuses hetkel sellist, mis vajaks rohkem selgust, rohkem mõistmist, lahendust või mingit tõuget? Mida oled teinud sina oma hinge hoolduseks? Ma ei tea veel inimest, kelles valitseks täielik selgus, igavesti kestev lõputu rahu ja oskus kõigega hakkama saada. Inimese olemise aspektis on tema seisund iga päeva uute väljakutsega tõttu muutuv.

See teekond on põnevam ja ennast avardavam, kui sa arvatagi oskad.
Kasutan kursustel palju ka UNIKAALSEID tulemuslikke psühholoogiliselt hingearengut toetavaid minu enda loodud ja tunnustuse saanud materjale ja olen ka ise kogu kursuse vältel sinu protsessi suunamas.

Saad välismaailmalt saadavate peegelduste abil alateadvuse kaudu:
*kohtuda oma sisemise lapsega
*teada millised liivaterad hõõruvad sind sinu paarisuhtes
*näha millist teed mööda hetkel käid
* saada teadlikumaks, kes sa oled ja mida sa tegelikult tahad
* õppida universumist saadavaid, sinu elu toetavaid sõnumeid lugema
*õppida aru saama  kuidas alateadvus sinu kasuks võib töötada
*õppida loovat päeviku kirjutamist
*teada kui uskumatult tõhusalt projektsioonid (peegeldused välismaailmalt) sind sinu elus edasi aitavad

Kursus on teekond, mis aitab
*Parandada sinu elu kvaliteeti
*Suurendada sinu enesehinnangut ja enesekindlust
*Elada elusamat, täisväärtuslikumat elu

See annab sulle tõhusa abikäe kõige elus oleva paremaks mõistmiseks, soovitud muutuste sisseviimiseks elus ja toetab sind sellel teel. Näitab sulle suunda ja valgust tunneli lõpus, toetab sind edasi liikumisel sinu arengus, suuremas teadlikkuses iseendas, sinus olevate mustrite ja blokeeringute vabastamisel, raskemate hetkede ära kasutamisel hoopis enese arenguks. Näitab uusi võimalusi, mida sa enne polnud näinud. See avab sinu ees uue maailma. See muudab sinu elu. Iga sammuga edasi liikudes pole sa enam kunagi see, kes olid varem. Ja selleks kõigeks pead sa vaid kursusega teele asuma.


Kuidas töö toimub? Kursus on kogemuslik ja töö käib suuremas osas järjest saam haaval edasi viivate töölehtedega, mis tuleb kirjalikult täita. See on nagu sibulalt kiht kihi ära koorimine nähes aina allapoole sügavamaid tähendusi. Kasutan kirjutamise tehnikat oma enamustest materjalides, sest kirjalikult täitmine vabastab su peas olevad blokeeringud ja sa hakkad selle tulemusena leidma tõelisi AHAA’sid iseenda ja ümbruse osas, mis avavad su silmi ja aitavad sul elus edasi liikuda suurema teadlikkuse suunas. Teadmatus loob ärevust ja vaid teadlikkuse abil saab luua sisemist rahu. 

Peale kursusega liitumist saad kas töövihiku postiga või e-kursuse korral meilile iga nädal 2-3 töölehte, mille jaoks on vaja võtta aega nädalas kokku 2-3 h nende käsitsi täitmiseks, et tagada oodatud tulemus. Seega pead olema teadlik, et programmiga liitumiseks pead enda jaoks leidma segamatut aega, et saada soovitud tulemust, kuid saad seda teha sulle sobival ajal ja kohas. Suurema tihedusega töötades ei jõuaks sa püsida järjel ja ei jõuaks teemasid endasse integreerida. Kõik vajab aega. Hea on, kui omad võimalust värviprintimiseks, kuid ka selleta saab kursuse läbida. 

Millal kursus toimub?  - sulle sobival ajal
Palju kursus maksab? 30-päevane kursuse hind 35.-


Liituda saad kursusega jooksvalt sulle sobival ajal.


Online kursus on:
*mugavaim - 
ei sõltu sinu asukohast ja valida saad sobiv aja endale
*soodsaim - Hoiad kokku raha paljude gruppide ja teraapiate arvelt, samas saad võimaluse onlinegrupis jagada ja teiste teemasid märgata.
*kiireim - hoiab motivatsiooni üleval ja panev kiiremini liikuma soovitud tulemuste poole
*soovi korral ka konfidentsiaalseim - tellides materjalid meilile saad jääda täiesti anonüümseks, viis enda hingega tegelemiseks.


Kursus annab sulle tõhusa abikäe soovitud muutuste sisseviimiseks elus. 

Kas teadsid, et inimese üheks sisemiseks vajaduseks on areng. Ma annan sulle abikäe, et aidata sul edasi liikuda oma eluga, mis iganes valdkonnas sulle seda hetkel vaja oleks. Ma ei tea inimest, kellel ei oleks soove midagi oma elus muuta. Seega oled sina just see, kellel on sellest programmist suur kasu. See on parim pakkumine, mis aitab sul kanda oma hinge eest hoolt. Sinul on vaja vaid teha valik kursusega liituda.

Kursuse on koostanud psühhoterapeut, kliiniline kõrgema taseme paarisuhte terapeut ja koolitaja, kliiniline supervisiior ning paljude enesearengut toetavate töövihikute looja Kristina Tamm.


Loe tagasisidet SIIT.
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv