Rännakumeetod

     
 
Rännakumeetod.

     
 
 
 
     
Üks võimsamaid tervendamismeetodeid, mis aitab parandada nii hingelisi kui ka füüsilisi haigusi. See aitab sul luua otseühenduse alateadvuse peidetud programmidega, mis on su elu kuni praeguseni juhtinud, ning annab vahendid oma elu “operatsioonisüsteemi” üle kirjutamiseks
Võti sinu probleemide lahendamiseks on olemas üksnes sinul!
See meetod aitab avada oma teadvuse sügavamaid kihte, allapool harjumuslikke vanu mustreid ning luua endas soovitud muudatusi.

Rännak aitab sul muutuda tervemaks, õnnelikumaks ja rahulolevamaks, olla rohkem ühenduses iseenda ja teistega.

Terapeut viib kliendi rändama tema enda minevikku, kehasse (kui tegu on füüsilise probleemiga) või mõnda muusse paika, kuhu patsiendi alateadvus ta parasjagu viib. Seal hakatakse kiht kihi abil erinevaid väga lihtsaid ja mõjusaid psühholoogilisi võtteid kasutades uurima, kus asub probleemi tuum ja seda siis lahendama. Tavaliselt on probleemi tuumaks mõni mineviku emotsionaalne kogemus, mis on salvestunud rakumällu. Kogemusega seotud inimesega istutakse kujutluses maha ja räägitakse asjad selgeks, jõutakse olukorra mõistmise ja andestamiseni.  Kui patsient tunneb vabanemist ja negatiivsete tunnete lahustumist, saades taas ühenduse iseendaga, toob juhendaja ta vähehaaval jälle tagasi ja kontrollib küsimuste abil üle, kas kõik blokeeringud on kindlasti vabastatud. Lühidalt öeldes teeb Rännaku meetod tööd inimese alateadvusega ja seal salvestatud probleemidega.


Tekkis huvi? Kliki siia.Vajadusel nõustamine võimalik ka skypi teel. 
 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv