Psühhoteraapia

     
 
Psühhoteraapia on põhjalik, eesmärgipärane ja  süstemaatiline tegutsemisviis, eesmärgiga leevendada või kõrvaldada väljakujunenud psühholoogilisi sümptomeid, muuta häirunud käitumis- ja mõtteviise, edendada patsiendi küpsust, arengut, vaimset tervist ja heaolu, leevendada emotsionaalset ning psühholoogilist distressi. 

     
 
 
 
     
Psühhoteraapias kasutatakse ühe või mitme patsiendi ja ühe või mitme psühhoterapeudi vahelises suhtluses kindlal ja selgel inimloomust käsitleval psühholoogilisel teoorial põhinevaid ja/või tõenduspõhiseid psühhoterapeutilisi meetodeid. Psühhoteraapia põhineb unikaalsel terapeudi ja patsiendi suhtel ning kasutab erinevaid psühhoterapeutilisi tehnikaid muutuse saavutamiseks.

Laias laastus kuuluvad siia alla: Kognitiiv-käitumuslik teraapia, psühhodünaamiline teraapia, humanistlik teraapia, eskistentsiaalne teraapia, lühiteraapia ja süsteemne teraapia. 

Lõplik meetod või meetodite kombinatsioon sõltub kliendi vajadusest.

Litsentseeritud psühhoterapeudina olen läbinud Terviklik Mina erakooli 3 aastase väljaõppe transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia alal. Lisaks kasutan psühhoteraapia töös vajadusel Imago teraapia meetodeid. Viin läbi nii individuaal- kui grupiteraapiad. 

Tekkis huvi? Kliki siia.Vajadusel nõustamine võimalik ka skypi teel. 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv