Noorkuu soovid

     
 
Noorkuu soovid.


     
 
 
 
     
Soovimises peitub jõud. Soovimine ise on tegelikult juba otsustamine, mida me tahame ja oma kavatsuste piiritlemine. Soovimine on rohkem, kui mõtlemise protsess.

Soovid aitavad sul üle saada häirivatest takistustest ja saavutada edu seal, kus seda soovid. Kuigi need asjad võivad näida algselt kättesaamatuna lihtsalt asu soovimisega teele. Kui kasutada ära astroloogilise tsükli loomulik jõud ja väljendada oma soove õigel ajahetkel, siis lood võimalused oma soovide täitumiseks. Väga oluline on kasutada aega teadlikult oma unustuste saavutamiseks. Noorkuu soosib kõike kasvavat. Soovid ei pruugi täituda kohe, kuid alles siis kui seeme on idanema pandud on loota tulemusi.

Ilma unistusteta, teadlikult seatud eesmärkideta ja kindla kavatsuseta suunas liikuda on kui paadisõit ilma aerudeta – elu võib pilduda meid siia-sinna omal tahtel.  Ehk oled tüdinenud teiste inimeste ja aset leidvate sündmuste mõjust ja on aeg oma ellu soovida oma soove.

·         Soovide sõnastus on oluline. Need peavad olema formuleeritud tundega.  Kui kirjapandud soov kõlab õigesti ning tekitab sinus õnne –ja harmooniatunde, siis on soov märki tabanud. Kui soov ei tundu õige, siis muuda sõnastust  või esita see soov järgmistel kordadel pigem. Pea meeles, et teiste inimeste käitumist ja tahet mõjutavaid soove soovida ei saa. Ja ära soovi midagi teise inimese eest. Soovi omaenda suhtumise muutmist inimestesse, keda sa soovid mõjutada.
 
·         Et soovid täide läheksid, tuleb need käsitsi paberile kirjutada.
 
·         Pane soov kirja olevikus (nagu see oleks juba olemas) ja jaatavas kõneviisis. (Näiteks : mina oskan, mina olen jne...)
 
·          Soovida tuleb rohkem, kui üks soov, isegi kui järgmised soovid on seotud sama valdkonnaga.  Keeruka valdkonna puhul oleks hea panna kirja sama teema kohta mitu erinevat soovi.  Pea meeles, et mõni soov võibki täituda etappide kaupa.
 
·         Ära pane kirja rohkem, kui kümme soovi.
 
·          Võid ühte soovi soovida ka pikema ajaperioodi jooksul korduvalt.  Kui soov ei ole pika perioodi vältel täitunud, siis on see märk sellest, et sinus endas võib olla sellele sisemine vastuseis.  See võib tähendada, et vajad sisemist põhjalikku muutumist. See on vaid meie enda vastuseis, mis takistab meil soovitut saavutamast. Sisemistest piirangutest üle saamine nõuab aega ja tööd. 
 
·         Kõige edukam aeg soovimiseks on noorkuu loomise hetkest kuni 8 h. Soovida võib siiski kuni 48 h jooksul peale noorkuu loomist.  Info noorkuu loomise aegade kohta leiad internetist.  http://www.astronoomia.ee/tahistaevas/kuu-faasid/
 
·         Usu oma soovide täitumisse ja tee kõik nende ellu viimiseks.  Usu endasse
 
·         Märgi oma soovinimekirjadele kuupäevad ja hoia need alles. Sest hiljem neid vaadates märkad rõõmuga, kui paljud neist soovidest on täitunud. Nii saad kindlustunnet suurendada, kui näed, et asjad on toimunud.

Elu on kui terve rida võimalusi oma unistusi ellu viia. See, mida sa südames igatsed, selle poole tasub püüelda.


Kasutatud materjal:  „Noorkuu astroloogia“ Jan Spiller.


Edukat soovimist!


Noorkuu soovid on toonud teieni:

Kristina Tamm

Telli noorkuu soovide keeremaks aktiveerimiseks töövihik SIIT. 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv