Muusikateraapia

     
 
Transpersonaalne muusikateraapia - helikristallkausside, gongi, vihmapilli, śamaanitrummide ja helikristallharfiga.

     
 
 
 
     
Sina ise mängid nende pillidega sinule sobivalt. Transpersonaalne muusika­teraapia ei nõua  muusikalist ettevalmistust. See, kuidas neist helisid esile kutsuda, on iga inimese fantaasia viliOluline ei ole esteetiliselt kaunis muusikaline tulemus. On tähtis, et inimene saab end muusikainstrumendi abil avada, ennast seeläbi paremini tunnetada, vajadusel endast välja elada tunne või emotsioon, mida mõnel teisel viisil on raske või isegi võimatu teha. Musitseerimine vähendab automaatseid kaitsereaktsioone, nii suheldakse pilli mängides iseendaga sageli seda teadvustamata. Musitseerides on hea õppida kontakti võtma oma sisemaailmaga, õppida tundma seda, mis peitub meie sees.

Tervendavaid helivibratsioone loovad helikristallkausid, gong ja śamaanitrummid aitavad sul võngete abil kehal füüsiliselt ja vaimselt tasakaalustuda, vibratsioonil tõusta, maandavad pingeid ja annavad energiat. See annab su mõtetele uue suuna.

Muusikas tekkiv resonants tasakaalustab keha vibratsioone ja tervendab keha, vabastades kuhjunud emotsioone ja blokeeringuid, mis loovad haiguseid

Tervendavate helide rännaku lood sa ise tunni aja jooksul, mille juurde kuulub ka endas toimunu jagamine ja üles tulnud teemade analüüs.

Sinu muusikateraapiat toetab transpersonaalne psühhoterapeut Kristina Tamm.

Seanss maksab 60.-/ 1 h
Tasuda saab nii sularahas, kui pangakaardiga.


Toimumise askukoht: Keskväljak 13, Keila. Kristina Tamm'e enesearnegu- ja loomekeskuses

 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv