Mida mu keha tahab mulle öelda?!

Töötuba *Mida mu keha tahab mulle öelda?!*

     
 
 
 
     
Kui vaatad peeglisse ja tunned, et ei ole sealt peegelduvas mingi osaga rahul - ei meeldi Sulle Su silmad, kõrvad, varbad, rinnad või kogu keha, Sinu kehakaal või juuksed, siis on see töötuba just Sinu jaoks. Ka siis, kui tunned, et Sul on isu millegi järgi, mida oled nõus ka öösel kell kolm ostma minema, siis on see töötuba Sinu jaoks. Aitame koos välja selgitada, mida see info tegelikult Sulle öelda tahab – on sul puudus armastustest, igatsus lõbu või vajadus andestuse või hoopis kindlustunde järele.

Kui Sul on halb, siis see väljendub Sinu kehas. Kui Sa oma halba tunnet eirad, muutub ta ka kehas ja Sinu meeltes nähtavamaks.  Sinu keha ei valeta!
Meie keha on meie kodu – me koosneme ainult sellest, mis me praegu ja siin oleme, millest mõtleme. Tark on sellega rahulolevalt elada – sest me peame terve elu oma kehas ja oma meeltega olema.

Töötoas osalemise tingimuseks on olla aus iseendaga. Selleks, et Sinu ellu saaks muutus tulla pead  olema aus, ennekõike iseendaga, ja julge, st. julged vastu võtta väljakutsed ja liikuda oma hirmudest läbi. Sa ei pea selleks kohe ja täna valmis olema. Aitame Sul töötoas selleni jõuda. Iga saadud info aitab sul saada teadlikumaks ja alati on okei ka mitte tahta lõpuni minna. Lõpuni lähed siis ja sellel hetkel kui Sa ise selleks kunagi valmis oled.

See töötuba on kui grupi-teraapia, mille tõhusus seisneb selles, et Sa saad 10 x rohkem kui ühel personaalsel seansil ja palju vähesema raha eest. Ei ole olemas juhuseid. Iga grupis osaleja teemas leiad Sa kindlasti teema, mis ka Sinuga haakub. Sinu valida on kas tahad oma teemad läbi töötada pigem vaikselt oma mõtetes, teistega koos või tahad Sa olla mõnes tunnis see, kelle teema võetakse kõige tugevamalt käsile. Sa saad ise valida kui palju sellest tahad saada.

Töötoas püüame selgitada välja, kust need mõtted meile tulevad ja aitame luua tunnet, et see mis meile ei meeldi, ei mõjutaks meid enam negatiivselt ja teiste arvamus sellest ei läheks meile enam nii hinge. Selle tulemusena pinge mingis kehaosas kaob ja olukord ning keha saavad muutuma hakata. Uus hingamine, uus lähenemine, uus suhtumine.

Töötuba on mõeldud kõigile täiskasvanutele ja soovi korral ka alates lastele 14-ndast eluaastast, sobib nii naistele, kui meestele. Töötoaga võib  liituda kogu selle toimumise vältel, ilma ei jää te millestki!

Kui kursusel tuleb üles teemasid, millega ei taheta grupis tegeleda või soovite mõne teemaga rohkem sügavuti minna, siis kokkuleppel on võimalikud ka eraseansid. Sa ei pea jääma halva tundega ja õhku rippuma jäänud küsimustega. Aitame Sind selles.

Töötoa toimumise ajad:  Saue valla Kultuurimajas - Veskitammi 8, Laagri alevik.

Hind 15. -/kord. Tasudes 6 x ettemaksuna on summa 10.- tund x 6 = 60.- (Tähelepanu! Puudutud tundide summat ei tagastata). Tasuda saab kohapeal sularahas või soovi korral ka arvega.
Vajalik eelregistreerimine siin.  Info tel: 5020796 Kristina Tamm. Kohtade arv on piiratud!

Palume registreeimisel saata meile info toiduaine kohta, mida oleksite valmis ka kl 3.00 öösel ostma minema ja millest te arvate, et te loobuda ei suudaks isegi parema tahtmis juures.

Kursust viisid  läbi Rikka Toman – holistiline terapeut ja Kristina Tamm – transpersonaalne hüpnoterapeut ja psühholoog  ning Imago paarisuhte sertifitseeritud terapeut ja Rännaku treener.
 
   

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv