Metafoori päevakaardid Facebookis

     
 
Tagasiside klientidelt, kes jagavad oma mõtteid metafoori päevakaardi alla Facebookis, et mis kasu neil on olnud kaartitest.

     
 
 
 
     
See aeg siin on killuke päevast, mil vaadata enda sisse, ühilduda korrakski teemaga kaardil ja tunnetada iseenda sõnumit. Mõnikord meenub nii mõndagi, millele muidu tähelepanu ei pööra või miski, mis oli unustuste hõlma vajunud...

Mõni on olnud silmi avav, mõni isegi haiget tegev avastus, mõni miski mida pole tahtnud näha kuid on ka olnud neid mis on äratanud nägema elu ilu ja võlu.

Avastad iseennast ja maailma uues valguses. See on nii armas, loed Teiste mõtteid ja avastad uusi tahke elust. Siin ei saagi olla valesi arvamusi vaid see on kogum elutarkusi. Nii hea on teada kui palju inimesi tegelikult puude taga metsa näeb.

Sellel hetkel kui kirjutad, siis avastad, et millised mõtted, emotsioonid alateadvusest pinnale tulevad. Väga suurepärane viis läheneda inimese alateadvusele. Just sellele osale, mis on kuskil peidus.

Tihti ei jõudnud sõnumit jagadagi, sest kohe hakkasin tegutsema või see, mis hakkas lahti rulluma oli niivõrd võimas, et sõnadesse panemine tundus... ja mis parata. Ja liiga isiklik ning armsalt omane ja aegajalt lihtsalt kulges päevakaart edasi väekaks meditatsiooniks! Aitäh Teile, et jagate nii väärt ja silmi- kõrvu avavat materjali!

Wow see on nii imeline, et ma ei oska kohe sõnadega kirjeldada seda. Nii lihtne ja võimas meetod.

Need hetked nende piltidega on olnud väga mõtlemapanevad, vahel ka kurvad, vahel tegutsemaärgitavad.

Kummalisi tundeid olen tundnud-äratundmisrõõmust sügava kurbuseni. Endalgi tekkis mõne kaardi puhul küsimus-miks küll selline esimene mõte pähe tuli. Väga huvitav oli:)

Olen nautinud iseenda avastamisrõõmu ja huviga jälginud teiste mõtteid. Põnev on see vabadus, kus pole valesid arvamusi!

Huvitav kogemus, mõni pilt puudutas tugevalt.

Tundus, nagu oleksid need mulle adresseeritud. Seostusid täpselt minu teemaga, mis mul käsil.

Mind aitasid, need minu enda sügavustesse vaadata, sest see, mis on meie sees, seda näeme ka enda ümber, häälestudes sellele ja tõesti vedasin iga kord paralleele oma hetke olukorraga - nii ongi.

Sageli jätan enda kommentaari kirjutamata, lugedes teisi, on nii huvitav kui palju positiivseid lähenemisi erinevad inimesed suudavad välja mõelda.

Maagilisem tunne.

Metafoori päevakaardid leiad Facebookis SIIT albumist.
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv