Lahkuminekust taastumine

     
 
Lahkuminekust taastumine isikliku kasvu läbi  - 19-nädalane kursus

     
 
 
 
     
Kuigi iga inimene on indiviid, siis tunneme suhte lõppedes kõik sarnaseid tundeid. Pärast lahutust käivitub inimeses kohanemisprotsess, millel on selge algus ja lõpp ning kindlad iseloomulikud etapid. See on nii meie kõigiga. Sa ei ole üksi. Ja sa ei ole imelik, et tunned valu. Seda ei pea peitma. Pole mõte selle vastu võidelda ja seda peita.
Jah, lahkuminek on valus! Valu võib kasutada enda kasvamiseks, mitte halvamiseks.
Püüame sul aidata mõista, mis valesti läks.

See kursus on sulle, kui oled oled lahku läinud või alles lahku minemas ja tunned põletavat valu, millega enam ei suuda olla.  

Valu saab vähendada teadlikult, sellega tegeledes! Sinu valida on alustada teekonda, minu näidata on sulle rada ja töövahendeid. Kursuse läbimiseks telli 19 nädalane e-kursus või töövihik. Järgmise 19 nädala jooksul saad 1 x nädalas oma meilile materjalid ja töölehed vastava nädala teemadega.
Sa pead materjalid läbi lugema ja töölehed ära täitma. Teed seda enda jaoks. Materjalid annavad sulle teadlikkust ja töölehed aitavad vaadata valupunktidele ning tervendada sind sellest valust kiiremini.

Telli omale kursus ning asu teele muutma oma elu uuesti elavamaks. Kuni seisad paigal, ei liigu sa kuhugi.


Kui soovid teha tööd kiiremini või aeglasemalt, kui 1 x nädalas, siis saad vastuse siit, millal valida töövihik ja millal e-kursus? 

Töövihik on hea valida siis, kui tahad kogu materjali korraga saada ja töötada omale sobivas tempos. Kuigi on soovitav läbida materjale mitte kiiremini, kui 1 teema nädalas, sest kõik vajab aega settimiseks ja kiirustades ei pruugi tulemus olla oodatav.
On võimalik saada nii prinditud töövihik, kui ka PDF failina materjal meilile.

E-kursus on mugav  lähenemine, kui sa ei saa ega taha kasutada terapeudi abi oma murede lahendamiseks, kuid vajad siiski veidi välist tuge teemas püsimiseks. Iga nädal meilile saabuvad materjalid hoiavad sind õigest tempos.

Mõlema puhul saad Sa teha harjutusi ja ülesandeid sulle sobival ajal ja sulle sobiva tempoga, ja tegelikult vajadusel ka pikemalt kui 19 nädalat.
Sa saad kurusega alustada praktiselt kohe, kui tahad, telli vaid kursus ja peale arve tasumist saad paari päeva jooksul materjalid.

Sa saad kusruse materjale läbi töötada kus iganes, sa ei pea selleks kuskil grupis või terapeudi juures kohal käima. See on iseseisvaks tööks, kui sa ei soovi oma muredest terapeudile kurta. See aitab säästa ka terapeudi juures käimisele kuluvat aega.

Programm aitab sul igal juhul endast teadlikumaks saada, näha asju sellise nurga alt, nagu sa ise pole varem näinud.


Mis sa sellest saad?
Saad võimaluse oma kildudeks lagunenud elu taas kokku panna, liikudes sammhaaval tagasi seisundisse, et taas nautida elu, mis järgneb lahutusele. See on periood, mille jooksul saad selle kuruse abil teha järeldusi mineviku kohta, ennast tundma õppida ja üles leida ja arendada endas neid omadusi, mis sulle varem tundmatud olid. Eneseanalüüs aitab valutumalt asjast läbi minna.
Selle abil sa kohaned armastuse kaotamisegi kiiremini

Kursus viib sind läbi teemadest: eitamine; hirm; kohanemine; üksindus; sõprus; süütunne/hüljatus; lein; viha; vabanemine; enesehinnang; muutumine; avatus; armastus; usaldus; suhte loomine; seksuaalsus; vallalisus; siht; vabadus.

Need samad teemad käivad meist läbi alati ükspuha millise kriisiolukorraga kokku puutudes – töö kaotus/muutus, elukoha vahetus, lesestumine jne. Iga kaotus kutsub esile sarnase protsessi.

Lahukuminek on nagu kirurgiline operatsioon, mis mõjutab inimese elu kõiki tahke. Lahukumineku valu vajab paranemist ja taastusravi, nagu ka pärast operatsiooni.

Lahkumineku pettumuse sügavus sõltub sellest, palju keegi elult saada tahab ja vajalikuks peab teise inimesega ühte heitmist, et oma elu elamisväärseks muuta.  

Emotsionaalsed tasandid, mis lahkumineku valus läbitakse on paljuski sarnased surmaeelse seisundiga. Esmalt tekib vajadus kõike eitada ja ennast toimuvast isoleerida. Siis tekib viha ja süüdistatakse enda vigades kedagi teist. Siis tekib tahmine vaadata, kes seis on ikka võrdne. Parimaks näiteks on laste hooldusõiguse eest võitlemine ja vara jaotamine. Nüüd saabub depressioon koos enesevihkamisega, enesesüüdistuse ja läbikukkumistundega. Kui kõik need staadiumid on läbi käidud, suudab inimene jälle ennast aktsepteerida olukorda ja iseennast. Siit saab alguse uus lootus tulevikus suhtes. Iga inimene vajab selleks kõigeks erinevat aega.

Igal inimesel, ka lahutatul, on õigus alustada järgmist eluetappi pigem lootusrikkana kui läbikukkujana. 

Kursuse eest tasuda saab ka ettevõtte arvelt, selleks lisage registreerimisel ka Firma nimi.

Peale arve tasumist saad paari päeva jooksul materjalid.
Sinu kohustuseks jääb neid lugeda ja need täita.

Selle kursuse materjali ülesehituse nüansid põhinevad psühhoteraapiast.

Loe osalejate tagasisidet siit.   
Vaata videot:Näidislehed:


 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv