Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv

 

 

 
Lahkumineku valu leevendamise e-kursuse tagasiside

     
 
Siit lehelt leiad lahkumineku valu leevendamise e-kursuse tagasisidet osalejatelt.

     
 
 
 
     
Mulle hakkas selle kursuse abiga endaga tegelemine väga meeldima, et tahaksin hea meelega veel midagi enda kohta juurde  õppida.

Mulle oli see üks väga väga meeldiv teekond, sest poleks osanud oodata, et leian endast nii palju. Alguses oli kõike nii raske kuulda ja mõelda välja nii-öelda oma maailmast, kuid lõpuks läksid asjad aina paremaks. Ma ise tunnen, et olen palju parem inimene, kui olin seda juunis kui protsess algas. Ma olen samuti rõõmus, et Teiega sai vahetult suhelda, kui olid kõige raskemad ajad. Ja ma kindlasti jätkan nii mõnegi harjutuse tegemist siiamaanigi. Näiteks ma siiani loen endale iga päev ette komplimente ja lauseid pikemaid, kus ma olen tõesti midagi väärt. Olen õppinud ennast väärtustama ja olen õppinud endast mõtlema kui inimesest, kellel on omad head küljed. Lisaks ma ei saa võtta kogu maailma valu enda peale. Näiteks lahkumineku alguses olin 101 % kindel, et kõik on minu süü. Eriti kui seda rõhutas ka teine pool, kuid nüüd naeran selle peale, kuna tean, et see ei ole absoluutselt nii. Minu kogemus oli selle kursusega väga positiivne. Ma nende nädalatega arenesin kindlasti paremaks inimeseks just läbi selle, et suudan ennast väärtustada. Kuna olin suhtest suhtesse jooksjast inimene, siis harjutan hetkel seda, et kuidas olla üksi iseendaga kahekesi ja kuidas ma pean kõigepealt armastama iseennast ja alles seejärel saab tulla kõik muu. Positiivne aga oli mõte kirjutada iga päev 3 lehekülge midagi enda tunnetest! Jätkan seda siiamaani ja see on suurepärane!
Mida ma ütleksin inimestele, kes kahtlevad kas seda kursust osta?
Ma ütleksin, et hullemaks ei saa asi minna ning odavamalt ei ole võimalik kuskilt saada nii professionaalset abi. Ja kõik materjalid jäävad ju sulle. Mina ikka ja jälle liigun vahel tagasi ning loen asjad üle, mis tekitavad minus kahtlusi ja saan sealt abi. See on väga inimlik. Keegi ei kiirusta tagant ülepäeva imet tegema. 19 nädalat on piisav, et vaikselt ja rahulikult jõuda edasi. Ma olin esimestel nädalatel hullumas ja mõtlesin, et elu ilma eksita pole võimalik, kuid tuleb välja, et on ! Me ei sobinud kokku ja just see aitas mul sellest aru saada. Ja seega oli lahkuminek hoopis hea asi. Ma tunnen ennast parema inimesena! 
Ja ma tõesti olen tänulik selle eest!

Loe "Lahkumineku valu leevendamise" e-kursusest siit.