Lahenduste laegas

     
 
Lahenduste laegas - kõige õigemad vastused sinu 20-le küsimusele.

     
 
 
 
     
Need materjalid aitavad saada kõige õigemad ja paremad vastused sinu sees olevatele küsimustele, sest kes teaks paremini, mis on just sulle parim, kui mitte sina ise. Vastuste saamiseks pole vaja minna selgeltnägija juurde, vastused on sinus endas olemas. Ja need materjalid aitavad sind sinu alateadvuse tasandil õiged vastused leida.
Sinu ülesandeks on välja mõelda küsimus, millele soovida saada vastust ja siis valida sind hetkel kõige rohkem kõnetavad pildid. Hoolikalt läbimõeldud küsimustele käsitsi vastates jääb kõrvale su ratsionaalne meel ja vastused hakkavad sinu alateadvusest välja pääsema. Sa käid läbi teemad: hetke olukord/soovitud tulemus/teekond ja näed asju selliste nurkade alt, mida siiani pole osanud näha.

Spetsiaalselt koostatud küsimused viivad samm-haaval sügavamale rändama sinna, kus on peidus kõikide asjade tegelikud põhjused ja kõik vastused.

See võib näida kui kaartitega ennustamine iseendale, kuid kellegi poolt ette antud tähendustega kaartite asemel lood sina ise oma küsimusele vastavad seosed ja tähendused piltide ja spetsiifiliste õigele rajale suunavate küsimuste läbi. Nende abil saad parema pildi hetkeolukorrast, kohast kuhu tahad välja jõuda ja teekonnast sinna kohani. Küsimused on piisavaks abiks selle tööga ise hakkama saamiseks. 

Materjalid saadetakse sulle Smartpostiga.
Töövihik (168 lehte) 
Loe osalejate TAGASISIDET  metafooridega töötamise kohta SIIT.


Kellele need materjalid on?
Kõigile, kes soovivad oma küsimustele kiireid vastuseid saada, alateadvuse ja sisemaailmaga rohkem kontakti saavutada; ennast rohkem usaldada; mõista nii ennast, kui maailma; saada teadlikkust, kus asjad alguse saavad; vastuseid, kuidas muuta oma elu
; olla intuitiivsemad.

Nende materjalide abil märkad mustreid oma elus ja jõuad nende läbi järeldusteni.  See on enese leidmise retk, kus avastad iseendas peidus olevad rikkused ja õpid tundma oma sisemaailma ja usaldama endas olevaid vastuseid.

See vaade sissepoole annab sulle paindlikul moel teada sellest, mida sa peegeldad endalt välismaailmale ja sellest, mis sind emotsionaalselt ja mentaalselt aktiveerib. See õpetab sind nägema sinu unikaalset sisemaailma koos sõnumitega, mida sa endas kannad, kuhu iganes sa lähed.

Ükspuha kuhu sa vaatad, siis kõikjalt peegeldub sulle tagasi sinu enda elu ja sinu enda tunne. 

Seda võib nimetada lisaks vastuste saamisele ka eneseleidmise retkeks, mille käigus sa avastad iseendas peidus olevad rikkused.
Seda meetodit kasutatakse transpersonaalses psühholoogias alateadvusega kontakti saamiseks.Kuidas materjale tellida?


2. Tasu sinu meilile tulnud arve.

3. Peale arve laekumist 
saadan materjalid sulle postiga.


Kui tahad rohkem teada, siis loe edasi.

Kuidas see toimib?
Sa näed ja tajud kõike, mis su ümber on. Sa õpid ja identifitseerid, määrad tähenduse kõigele, millega sa oled kokku puutunud. Kõik see salvestub su alateadvuses. Selle programmi abil saad kontakti iseenda sisemise häälega ja õpid kuulama seda, mida see räägib. Sa õpid leidma vastuseid läbi sümbolite.

Töö toimub sümbolite ja metafooride ehk varjatud võrdluste abi. See tähendab  ülekannet sinu elust visuaalsele pildile, mis annab igaühele personaalse, just tema elule vastava tõlgenduse. Sümbolite tõlgendus baseerub sinu isiklikul tõlgendusel erinevatele sõnadele sinu sõnavaras. Need on saanud tähenduse läbi selle, mida sa koged, näed ja oled õppinud.

Sümbolite ja metafooride abil aktiveeruvad asjad, mille osas oled olnud sisemiselt puudutatud. Sa saad teadlikuks oma alateadlikest tunnetest. Kui tahad rohkem teada, siis loe edasi.


Kuidas materjale täita?
Telli materjalid sulle sobival ajal ja sobival kujul. Need on mõeldud iseseisvaks tööks ning on sulle kättesaadav sõltumata sinu asukohtast. 30 päeva materjalid saad töövihikuna.

Sina pead lehed täitma käsitsi vastates. Vaid siis saab tulla soovitud tulemus. Küsimused aitavad sul liikuda samm haaval teema sügavamale ja kergendavad sinu loo kujunemist. Soovitav on mitte rohkem, kui ühele küsimusele päevas vastuseid leida.


Iga uus pilt on uued sümbolid ja metafoorid, mis loovad dialoogi sinu ja pildi vahel. Sa hakkad nägema seal erinevaid hetki oma elust, mis aitavad sul ühendust saada oma sisemaailmaga. Igaühel on oma sisemine raamatukogu, kus kõik sinu mõtted saavad tähenduse ja on mitmel moel unikaalsed. Sa reageerid piltidele erineval moel, nad toovad sinus välja erinevaid tundeid.
Pildid aktiveerivad mälestused, mida oled kogenud oma elu jooksul, sa hakkad tundeid tundma ja vastuseid saama. Kõik maailma aarded ehk vastused on peidus sinu sisemises raamatukogus. Ainult sina tead, mida need pildid sinu jaoks tähendavad. Luba oma sisemisel teadlikkusel olla omale teejuht.  

  

Mis sa sellest saad?
Materjalide abil saadud tähelepanekud viivad uutest avastustest AHAAdeni välja.
Siit tuleb teadlikkus, miks asjad on nii ja mida saad sina ära teha.
Siin on sinu vastused.
Kui saad vastused ehk saad teadlikkuse ja märkamise, siis saab hakata toimuma muutus seal, kus sa seda vajad.

Vahel püüad otsida vastuseid ja lahendusi oma muredele väljastpoolt. Küsiva pilguga vaatad maailmas ringi.... ja tahad vastust: „ Palun öelge, mis ma pean tegema“?

Kuid ainus, kes teab, mis sa pead tegema, oled sa ise.  

Need materjalid on sinu suunaviit teekonnale, mis viib sind avastusretkele iseendas. Sa saad tuttavamaks on sisemaailmaga, õpid usaldama seal olevad informatsiooni ja hakkad märkama, et sinu enda sees ongi vastused sinu küsimustele. Vastused sinu seest saab kätte õigete tööriistadega ja küsimustega.
Materjalide abil saad kiireima kontakti oma alateadvusega. See on kõige tõhusam ja soodsam viis endast teadlikumaks saada.


Materjalid on koostanud psühhoterapeut, transpersonaalne coach ja kõrgema taseme Isertifitseeritud mago paarisuhte terapeut ning koolitaja Kristina Tamm.

Kunstituba OÜ ei ole käibemaksu kohuslane.
Materjalide eest tasuda saab ka ettevõtte arvelt, selleks lisage registreerimisel ka Firma nimi.


Loe osalejate TAGASISIDET metafooridega töötanud inimestelt SIIT.
  
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv