Läbimurre

     
 
Läbimurre elu raskusest - raskuste kasutamine isiklikuks arenguks.

     
 
 
 
     
Saadaval töövihikuna (32 lehte) 

Need materjalid aitavad saada kõige õigemat ja paremat teed mööda lahendusi sinu takistustele, muredele, valudele, pettumustele, ebamugavustele, frustratsioonidele jne.  Sest need viivad alateadvuse kaudu sind vastusteni, mis on sinu sees olemas, sest kes teaks paremini, mis on just sulle parim, kui mitte sina ise. Vastuste saamiseks pole vaja minna selgeltnägija juurde, vastused on sinus endas olemas. Ja need materjalid aitavad sind sinu alateadvuse tasandil õiged vastused leida.
Sinu ülesandeks on materjalid täita käsitsi kirjutades ja vastata ühe teema kohta korraga jutti. Hoolikalt läbimõeldud küsimustele käsitsi vastates jääb kõrvale su ratsionaalne meel ja vastused hakkavad sinu alateadvusest välja pääsema.


Spetsiaalselt koostatud küsimused viivad samm-haaval sügavamale rändama sinna, kus on peidus kõikide asjade tegelikud põhjused ja kõik vastused ja lahendused.

Suunavate küsimuste läbi saad parema pildi hetkeolukorrast, kohast kuhu tahad välja jõuda ja teekonnast sinna kohani. Küsimused on piisavaks abiks selle tööga ise hakkama saamiseks. 

Töövihik saadetakse sulle Smartpostiga.

Töövihik (32 lehte)

Kellele need materjalid on?
Kõigile, kes soovivad oma küsimustele kiireid vastuseid saada, alateadvuse ja sisemaailmaga rohkem kontakti saavutada; ennast rohkem usaldada; mõista nii ennast, kui maailma; saada teadlikkust, kus asjad alguse saavad; vastuseid, kuidas muuta oma elu
; olla intuitiivsemad.

Nende materjalide abil märkad mustreid oma elus ja jõuad nende läbi järeldusteni.  See on enese leidmise retk, kus avastad iseendas peidus olevad rikkused ja õpid tundma oma sisemaailma ja usaldama endas olevaid vastuseid.

See vaade sissepoole annab sulle paindlikul moel teada sellest, mida sa peegeldad endalt välismaailmale ja sellest, mis sind emotsionaalselt ja mentaalselt aktiveerib. See õpetab sind nägema sinu unikaalset sisemaailma koos sõnumitega, mida sa endas kannad, kuhu iganes sa lähed.

Ükspuha kuhu sa vaatad, siis kõikjalt peegeldub sulle tagasi sinu enda elu ja sinu enda tunne, seega väga hoolikalt valitud küsimuste abil astud samm haaval teadlikkuseni, mida edasi teha. 

Seda võib nimetada lisaks vastuste saamisele ka eneseleidmise retkeks, mille käigus sa avastad iseendas peidus olevad rikkused.
Kirjutamise tehnikat kasutatakse transpersonaalses psühholoogias alateadvusega kontakti saamiseks.Kuidas materjale tellida?
1. Telli  töövihik 
(32 lehte)

2. Tasu sinu meilile tulnud arve.

3. Peale arve laekumist 
saadan materjalid sulle postiga.
Materjalid on koostanud psühhoterapeut, transpersonaalne coach ja kõrgema taseme Isertifitseeritud mago paarisuhte terapeut ning koolitaja Kristina Tamm.


Loe osalejate TAGASISIDET metafooridega töötanud inimestelt SIIT.

 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv