Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv

 

 

 
Kuidas panna alateadvus enda kasuks tööle

     
 
Kuidas panna oma alateadvus enda kasuks tööle?

     
 
 
 
     
Alateadvuses on jõud inimelu paremaks  muutmiseks. See on väga võimas töövahend, mis on igaühe sees olemas, koos kõigi vastustega, mida sa elus vajad. Ja kõik inimesed on võimelised oma alateadvusest vastuseid saama.

Kui oskad oma alateadvusega kontakti saada, siis saad oma soove muuta tegelikkuseks ja sinu elu saab hakata muutuma ja ning hakkab toimuma tervenemine. Inimesed peavad tihti muutuseks vaid seda, mis on koheselt silmaga nähtav või tuntav. Muutumine on tegelikult samuti protsess ja see on teadmata pikkusega. Kui sa mitte midagi ette ei võta, ei muutu kindlasti mitte midagi pikka aega. Kui aga võtad vastutuse muutuse soovi osas ja asud teele, siis iga päev ja hetk on muutumises. Selle teekonna pikkus on täpselt nii pikk, kui pikalt sa vajad õppetunde nende omandamiseks.

Üks võimalus oma murede lahendamiseks alateadvuse abil on kasutada metafoore. Metafoorid on sümbolid, mis läbi seoste loovad maagilise intensiivsusega sinus emotsioone ja seoseid seni mõistetamatu vahel. Kõik inimeses sügavamal peidus olev on võimalik kajastada kergesti mõistetavalt.

Sisemine Rahu on loonud psühhoteraapia uusimaid valdkondi kombineerides programmid, milledest suurem osas on üles ehitatud metafooridele. Need annavad ligipääsu selle võimsa tehnika abil sinu ammendamatutele hingelistele jõudude varudele sinu sees. Need programmid viivad sind su hinges suikuvate äratundmisteni ja vajalike elutarkusteni, mida sa saad kasutada oma elu muutmiseks. Sest ainus inimene, kes teab, mida sa tegelikult vajad, olete sina ise. Parim võimalus enda elu muutmiseks on saada õiged vastused iseenda seest, sinu hinges olevast kullasoonest. Sul on vaja vaid jõuda arusaamisele oma sügavamast olemusest. Alateadvuse sügavamad kihid varjavad lõputut tarkust, jõudu, andeid, ammendamatuid võimalusi. Programmid toovad need nähtavale. Sinu alateadvus on uute mõtete ja ideede allikas, kui oskad temaga kontakti saada, saad kõik teadmisväärse sealt kätte.

Unikaalsed, professionaalsed ja tulemuslikud programmid on mõeldud iseseisvaks tööks, võimaldades nõustaja seansile vastavaid tulemusi. Need on loodud kokku hoidma aega ja raha ning annavad võimaluse iseseisvalt, teistega jagamata,oma muredega tegeleda. 

Asu teele oma alateadvusesse oma sisemise tarkuse juurde, kaotada pole sellel teel midagi, võita on parem elu. Inimene, kes on endast rohkem teadlik on eluga rohkem rahulolev.

Alateadvuse programmide seeria leiad SIIT.
Teisi Enesearengu Akadeemia programme saad vaadata SIIT. Ka neis on osades kasutada metafoore.


Kristina Tamm