Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv

 

 

 
Kuidas muuta oma elu tagasiside

     
 
"Kuidas muuta oma elu - unistamisest tegudeni" töölehe tagasiside klientidelt:

     
 
 
 
     
Mulle meeldis see, kuna pidi enda sisemust ja endas olevaid külgi võimalikult paljudest erinevatest külgedest avama. Vastused ei olnud lihtsasti leitavad ja see tegigi selle mulle väärtuslikuks, sest kui ma oskaksin kohe vastata, siis mul poleks üldse mõtet neile vastata, kuna vastused on mul niikuni olemas ja lisaväärtus oleks nulli lähedane. Mina isiklikult tegin sellest kõigest veel paari päeva pärast endale väiksema kokkuvõtte, kus olid kirjas need mõtted/ideed, mida ma peaksin iga päev üle lugema, et nende vastu ei eksiks, kuna just need aitavad mul edasi jõuda elus. See tähendab, et sellel töölehel on pikemas perspektiivis kindlasti kasu. Olen tähele pannud, et asjad kinnistuvad mul kuuga umbes ja siis hakkavad tähtsamad asjad mu elu muutma. Mulle oli see eriti vajalik leht, kuna ma sain õiged küsimused, millele sain anda vastused, mis päriselt olulised. Nimelt mul endal probleeme sellega olnud, et endalt on väga raske küsida küsimusi, kuna endale ei taha ju haiget ka teha, sest olgem ausad osade küsimuste vastused tegid emotsionaalselt haiget ka. Aga see kõik oli vajalik. Mina hindan väga seda lehte ja ma soovitan kõigile, kes on enne mingi e-kursuse läbinud, siis teha niiöelda "reality check", et mis on reaalne olukord elus ja mida teha oleks vaja.


Minu kogemus töölehega oli see, et midagi sellist ma ootasingi ja vajasingi. Need täpsustavad küsimused aitasid endale ausalt otsa vaadata ja selgemaks saada oma soovide suhtes. Küsimused olid hästi läbi mõeldud, panid sügavamalt mõtlema. Need olid praktilised küsimused, mis väga mitme külje pealt lasid soovidele otsa vaadata ja neid analüüsida. Sain töölehe abil kinnitust, et olen õigel teel, et mu mõtted ja plaanid on õiged ja need on nüüd vaja lihtsalt teoks teha, realiseerida, ellu viia.
Küsimustik aitab näha kitsaskohti, mis võivad teele tulla. "Kände" mille taha võib kinni jääda ja sinna see kõik jääkski. Töölehe abil on võimalik seda "kändu" lihtsalt uurida ja kõrvaldada ning oma asjaga edasi minna. 
Mina olen peale töölehe täitmist oma asjadega selle abil nüüd kõvasti edasi liikunud. Kindlasti soovitan kõigil tellida!
Tänan sind, Kristina, et sul oli nutti ja taipu tekitada see "tööleht" ja seda pakkuda teistele. Sinu äriidee töötab! Tasus tellida!

 


Loe töölehe kohta siit: http://www.siseminerahu.ee/Kuidas-muuta-oma-elu