Kuidas leida endas tasakaal

     
 
Kuidas leida endas tasakaal? - Eluratta programmi "Mina ise" valdkonna raskuste ja takistuste ületamiseks ja elu tasakaalustamiseks.

     
 
 
 
     
Professionaalse "Eluratta" programm "Mina ise"  valdkonda puudutava 35-lehelise töövihiku saad tellida SIIT. Hind 19.90.

Või kõiki "Eluratta" 8-valdkonna töövihiku saad tellida SIITHind 49.-

Millal valida Eluratta programmi kindla valdkonna jaoks töövihik?
Kui tead täpselt, millises valdkonnas vajad korrektuure, siis on võimalik valida kohe just sind huvitava teema töövihik. Igale eluratta valdkonnale on tehtud eraldi töövihikud, milledes on terve 166-lehelise Eluratta programmi töövihikuga võrreldes sümbolitel põhinevat osa pikem.


Peale tellimise vormistamist ja arve tasumist saad postiga töövihiku. Sinu ülesandeks jääb see põhjalikult täita võttes selleks piisavalt aega ning edasi asuda saadud tegevuskava alusel ületama raskusi ja takistusi ning tegeleda teemadega, mis on sulle olulised. 

Eluratas annab visuaalse pildi hetke olukorrast ja suuna kuhu liikuda elu muutmiseks erinevates elu valdkondadest: mina ise, töö, raha, armastus, lõbu, tervis, kuuluvus, turvapaik.

See aitab sind selles, et kui sa oled ühe teemaga vahel liiga hõivatud, siis sa ei märka, mis su elus muudes valdkondades toimub. Eluratas annab ülevaate, milline valdkond vajab hetkel rohkem tähelepanu, mis on sinu sügavamad vajadused, millised on sinu piiravad uskumused ja kuidas teel olevaid raskusi ja takistusi ületada.

See aitab parandada sinu elustiili ja aitab panna sinu eluratta kergemini ja ühtlasemalt veerema

Töövihiku koosneb 4-st osast
*1 osa - eluratas - saad selge pildi sinu hetkeolukorrast erinevates eluvaldkondades na saad teadlikuks, kuhu tuleb rohkem tähelepanu pöörata
*2 osa - piiravad uskumused ja nende toetavaks muutmine  - saad teadlikuks sind piiravatest uskumustest sinu valitud valdkonnas ja sõnastad need ümber toetavaks ütluseks.
*3 osa - töö alateadusega - metafooride abil leiad alateadvusest vastuseid sinu sees keerlevatele mõtetele.
*4 osa - "soovin muuta" tegevusplaan - konkreetse tegevusplaani koostamine, kasu ja kahju nägemine raskuste ületamiseks soovitud valdkondades.

Peale töövihiku põhjalikku täitmist on sul palju selgem pilt oma hetkeolukorrast ja võimalustest. 


Ratas ei saa vabalt veereda, kui ta pole ühtlaselt ümar. Olles kaotanud oma õige vormi, muutub ratta liikumine raskemaks ja kaootiliseks. Mõnikord ka päris võimatuks.
Millised on Sinu raskused ja takistused täna, mis ei lase su elul vabalt veereda. Kas tahad need takistused teelt kõrvaldada?

Eluratta idee, mis on loodud psühholoog Paul J Meyer pool, on selles töövihikus kombineeritud mitmete teiste tehnikatega, et algselt saadud üldpildist oleks võimalik edasi liikuda ka juba konkreetsete tegudeni.
Varjatud võrdluste ülekannete tehnikaga, mida kasutatakse psühhoteraapias abivahendina alateadvusest vastuste kätte saamiseks, saad leida oma sügavamaid vajadusi. Kui piiravad uskumused, mis hoiavad meid elus tagasi, muuta toetavateks ütlusteks, siis see aitab edasi liikuda. Takistuste lahendamise suuna näitavad kätte juhtlausete algused, mis tuleb sul endal lõpetada. Suunavad küsimused hoiavad sind rajal, kus saad enda jaoks läbi vaadata ka nurga taga ootavad üllatused.

Kõik töövihikus kombineeritud tehnikad on kasutusel psühhoterapeutide igapäevatöös klientidega. See loob kindlustunde, et töövihik on koostatud professionaalselt ja on tulemuslik.

Kas oled valmis vaatama, kuidas sinu ratas veereb?

"Mina ise" valdkonda puudutav programm on saadaval töövihikuna. Selle saad tellida SIIT:
Töövihik maksab 19.90.
Kõiki valdkondi puudutav Eluratta programm on saadaval töövihikuna. Selle saad tellida SIIT.
Töövihik maksab tavahinnas 49.- .

Töövihik on parim ja soodsaim võimalus iseseisvaks tööks enesearengu protsessis

Töövihiku on koostanud koostanud transpersonaalne coach, psühhoterapeut ning kõrgema taseme Imago paarisuhte terapeut ja koolitaja Kristina Tamm. 

Vaata videot:

 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv