Kuidas eluratas tasakaalu viia

     
 
Enesearengu töövihik "Kuidas eluratas tasakaalu viia? - eluvaldkondade tasakaalustamine, piiravate uskumuste muutmine ja alateadvusega töö.


     
 
 
 
     
Eesmärk:
Iseseisvaks tööks enesearengu töövihik, mis aitab luua tasakaalu erinevate eluvaldkondade vahel.
*Testi abil saab kaardistada oma ratta sujuvat/mittesujuvat veeremist, et näha, kuhu on vaja suunata rohkem tähelepanu.
*Uskumuste teadvustamine ja ümbersõnastamine.
*Alateadvusega töö projektsioonide abil  8-s valdkonnas sinu elus.
*Takistuste ületamise juhtlaused, mis tuleb sul endal lõpetada, annavad suuna liikumiseks.

Ratas ei saa vabalt veereda, kui ta pole ü
htlaselt ümar. Olles kaotanud oma õige vormi, muutub ratta liikumine raskemaks ja kaootiliseks. Mõnikord ka päris võimatuks.
Millised on Sinu raskused ja takistused täna, mis ei lase su elul vabalt veereda. Kas tahad need takistused teelt kõrvaldada?
 
Töövihikus kasutatav "Eluratta idee", mis on loodud psühholoog Paul J Meyer pool, annab visuaalse pildi hetke olukorrast ja suuna kuhu liikuda elu muutmiseks erinevates elu valdkondadest: mina ise, töö, raha, armastus, lõbu, tervis, kuuluvus, turvapaik.
See aitab sind selles, et kui sa oled ühe teemaga vahel liiga hõivatud, siis sa ei märka, mis su elus muudes valdkondades toimub. Eluratas annab ülevaate, milline valdkond vajab hetkel rohkem tähelepanu, mis on sinu sügavamad vajadused, millised on sinu piiravad uskumused ja kuidas teel olevaid raskusi ja takistusi ületada.
 
 
Töövihik  166 lehte.  
Peale tellimise vormistamist ja arve tasumist saad postiga töövihiku. Sinu ülesandeks jääb see põhjalikult täita võttes selleks piisavalt aega ning edasi asuda saadud tegevuskava alusel ületama raskusi ja takistusi ning tegeleda teemadega, mis on sulle olulised. 


Töövihiku on koostanud: Kristina Tamm - transpersonaalne psühhoterapeut, Imago paarisuhteterapeut, koolitaja ja psühhodünaamilise valdkonna superviisor

Näidislehed:
 

 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv