Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv

 

 

 
Kohtumine sisemise lapsega tagasiside

     
 
Kohtumine sisemise lapsega töövihiku tagasiside.

     
 
 
 
     
Tundub, et see programm toimib. Ma ei mäleta oma lapsepõlvest midagi. Seal nagu pole probleeme ja halbu mälestusi. Mõistsin, et valusa kohani ei peagi jõudma läbi halva mälestuse. Ma sain teada enda kohta oma sügavamad vajadused, seda, et ma tegelikult nii väga igatsen, et keegi lihtsalt vajaks mind, toetaks minu mõtteid/ideid, tunnustaks, kutsuks midagi uut ja põnevat koos tegema. Jah, sain selgust kust tuleb väärtusetuse tunne, kust tuleb mõttetuse tunne, kust tuleb soov kustutada mälu, miks ma ennast nii üksikuna/mõttetuna tunnen. Mõistan nüüd veel rohkem, et kõik on minus kinni, et kõik sõltub minust. 

Tõesti neid lehti mööda käies saab palju teadlikumaks. Üks asi on kust iganes saadud õpiku tarkus, aga kui sa reaalselt selle programmi abil näed ikkagi, kust on pärit sinu tunded, ja kuidas nad on lapsepõlvega seotud või õigemini, miks sa neid tundeid tunned, siis võtab see põlved nõrgaks, loob teadlikuse tunde, ja annab omamoodi lootust, et tegelikult on võimalik teada, miks ma ühel või teisel hetkel ennast just nii moodi tunnen. See on pühendumine, elu töö. 

Kohe esimese lehega tuli väga sügav puudutus, mis tekkis kehale tugeva reaktsiooni. See võib tuua iga inimese ellu suure muutuse ja aidata neil terveneda.

Programmi enda kohta saad lugeda SIIT.