Kinnijäämisest vabanemine

     
 
Kinnijäämisest vabanemise protsess.

     
 
 
 
     
Paljud probleemid keha ja eluga ilmnevad siis, kui tunned, et oled takerdunud, paindumatu ja ühe vaatenurga külge kinni jäänud. Sageli juhtub see siis, kui ühed ja samad mõtted või sündmused su peas ikka ja jälle korduvad. 
Kui tunned kinnijäämist, muutub kõik su elus ja kehas jäigaks. Sinu loovus on tõkestatud. Sa hakkad kogema raskusi ja võitlust nin
g võtad omaks uue suhtumise, et elu on raske, mis omakorda tähendab raskuse tekkimist sinu kehas, meetles ja emotsioonides.
Pikaajaline tarkerdumine või jäikus võib viia veenilaiendite, ishiase, korduvate ülekoormusevigastusteni, reumatoidartriidini, halvatuse, ülekaalulisuse, suuhaavandite, neeruprobleemide jm haigusteni.

Kinnijäämise tarkerdusest vabanemise protsess:


• Aseta käed sellel osale, kus tunned takerdumist kõige tugevamalt. Hinga mõne hetke vältel sellesse piirkonda, lubades kõigil emotsioonidel suurema takistuseta pinnale kerkida.

• Lõdvesta käed.

• Ütle: „Ürgne tervenemistarkus, palun kasuta oranźikaspunast puhastusleeki ja eemalda kogu takerdumine, jäikus, paidnumatus, takistused, võitlus ja piiratud seisukohad. Aita kõrvaldada kogu kalus mu meeltest ja meotsioonidest. Tööta koos minuga, et lasta vabaks pinge, võitluse, pingutuse ja vastuseisu mustrid. Palun lase mu meeltest, kehast ja emotsioonidest haihtuda kõigil tõketel, mis ttakistavad mu energiavoolu. Tänan sind." 

• Korda sõna „PUHAS“, kuni tunned ennast kergemalt.'

• Jälgi, kuidas oranzikaspunane leek liigub mööda läbi sinu keha, meelte, emotsioonide ja energiavälja ning hakkab eemaldama kõiki negatiivseid mõtteid, sõnu, tundeid, mälestusi ja kujutlusi takerdumisest, paindumatusest, vastuseisust ja piirangutest.

Allikas: Sinu keha kui hinge peegel.
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv