Kiirtee vastusteni töölehe tagasiside

     
 
Psühhoteraapilise teooria põhjal loodud varjatud võrdluste ülekandmisel baseeruva kiirtee vastusteni tagasiside klientidelt:

     
 
 
 
     
Milline oli sinu kogemus selle töölehega?
Mul oli väga hea kogemus töölehega. Küsimused olid sellised, et oli kerge ennast avada ning kirjutada endast kõrvalvaataja pilgu läbi. Sain hinge pealt päris mitmeid asju ära kirjutada ning hakkas kergem. Ja isegi ilma analüüsita juba said ise mingitest mustritest aru, mis takistab sul saavutada veel paremaid tulemusi ja paremat enesetunnet elus. Mul oli suurepärane kogemus ja veel mitu päeva pärast täitmist mõtlesin ise selle peale, et mis see kõik mulle andnud.


Mida said sa enda jaoks töölehele saadetud tagasisidest? 
Ma sain lihtsalt lahti seletatuna enda peamise probleemi jälile ja selle lahenduse. On raske muutuda, aga vähemalt tean, mis on mu suurim probleem ja pani mõtlema, kuidas sellest üldse üle saada.

Mis olid AHAA efekt või mida uut sa said sellest töölehest enda jaoks?
Ma sain aru, mis mind on tagasi hoidnud elus pikka aega ja pärast suurepärase analüüsi lugemist sain aru, et miks ja kuidas midagi toimunud mu elus ja mida see kõik andnud mulle ja mida õpetanud. Väga jahmatav oli alguses lugeda kuivõrd täpselt tegelikult see seletab nii paljusid asju mu elus, mis toimunud.

Mida sa ütleksid inimestele, kes kahtleb kas tellida see tööleht või mitte?
See tööleht annab isegi ilma analüüsita nii palju mõtlemisainet. Ja kui veel saad pärast analüüsi, siis oskad palju paremini ennast hinnata ja mõelda, mida muuta, et elu muutuks kvaliteetsemaks.

-Ma sain aru, et ma olen tegelikult väärtuslik, sest sellises suguvõsas nagu mina praegu olen on võimatu paremat saavutada.  Palju on edasiminekut. Ma näen, kuidas ma saan oma energiat kokku hoida ja ma olen delegeerimises ka nüüd osav. Vähemalt ma julgen seda teha ja nad saavad väga hästi hakkama. Märkasin, et ma olen oma mõtte mustrites nii tugevalt kinni ja tegelikult võib elu palju lõdvemalt võtta.

-Ma sain sinu materjalidest palju, ma sain võimaluse edasi areneda, teadlikumaks iseendast võimaluse enda teel edasi astuda.

-Raske oli leida vastuseid enda seest. Kuid küsimused olid tabavad. Pole kunagi süvenenud nii põhjalikult ja analüüsinud ennast, kuid kuna antud pildiga oli võrdlemist oma suhtega päris palju, siis sain ehk parema pildi enda omastki ja tean nüüd mida edasi tegema pean.
 
-Endas leidsin asju mis mulle olulised.
 
-Mõistsin, et olen väsinud ja ei oska puhata,  et mul pole aega. Kogu aeg on kiire. Nüüd võtan teadlikult aja endale puhkamiseks ja omale meeldivate asjadega tegelemiseks.

-Ma saan selle abil nii põhjaliku ülevaate oma mõtetest ja seda vaid mingist märksõnast lähtudes. Lihtsad asjad annavad palju vastuseid ja hea ülevaate, kus ma olen.

Loe töölehe kohta siit.
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv