Intuitsiooni äratamine

     
 
Intuitsiooni äratamine - päevasõnumid on materjalid sarjast "Teekond alateadvusesse".

     
 
 
 
     

Tegemist on sümbolitelt varjatud võrdlusi peegeldavate materjalidega, mis on mõeldud iseseisvaks tööks. 
Selle meetodi abil saame oma analüüsiva mõtlemise ümber lülitada kuulama oma sisehäält ja olla iseenda tervendajad.

Materjalid koosnevad metafooripiltidest ja sügavamale suunavatest küsimustest ning on saadaval töövihikuna ja e-kursusena.

Küsimuste abil saad teada, mis peitub pildi abil loodud päevasõnumis tegelikult ja kuidas seda enda jaoks päriselt saab maksimaalselt ära kasutada.

Töövihik saadetakse sulle Smartpostiga, e-kursuse tellimiseks pead omama värviprinterit ja materjalide väljatrükkimise võimalust.

töövihik (30 leheline) hind 24.90
e-kursus (30 päevane) hind 24.90
Loe osalejate TAGASISIDET  materjalide kohta SIIT.


Kellele need materjalid on?
Kõigile, kes soovivad oma alateadvuse ja sisemaailmaga rohkem kontakti saavutada; ennast rohkem usaldada; mõista nii ennast, kui maailma; saada vastuseid oma küsimustele; teadlikkust, kus asjad alguse saavad; vastuseid, kuidas muuta oma elu
; olla intuitiivsemad.

Nende materjalide abil arendad päev päevalt arusaama endast, märkad mustreid ja jõuad nende läbi järeldusteni.  See on enese leidmise retk, kus avastad iseendas peidus olevad rikkused ja õpid tundma oma sisemaailma.

See aitab sul teadlikuks saada, miks sa tunned teatud tundeid, muljeid ja eelarvamusi.  See vaade sissepoole annab sulle paindlikul moel teada sellest, mida sa peegeldad endalt välismaailmale ja sellest, mis sind emotsionaalselt ja mentaalselt aktiveerib. See õpetab sind nägema sinu unikaalset sisemaailma koos sõnumitega, mida sa endas kannad, kuhu iganes sa lähed.

Ükspuha kuhu sa vaatad, siis kõikjalt peegeldub sulle tagasi sinu enda elu ja sinu enda tunne. 

Seda võib nimetada eneseleidmise retkeks, mille käigus sa avastad iseendas peidus olevad rikkused.
Seda meetodit kasutatakse transpersonaalses psühholoogias alateadvusega kontakti saamiseks.Kuidas materjale tellida?
1. Vali sobiv lahendus:


töövihik (30 leheline) hind 24.90
e-kursus (30 päevane) hind 24.90

2. Tasu sinu meilile tulnud arve.

3. Peale arve laekumist 
saadan töövihikud sulle postiga ja e-kursuse saadan meilile ning sina pead selle värviprinteriga välja printima, sest oluline on käsitsi täita, vaid siis saab tulla soovitud tulemus. Materjalid tulevad meilile päeva kaupa.


Kui tahad rohkem teada, siis loe edasi.

Kuidas see toimib?
Sa näed ja tajud kõike, mis su ümber on. Sa õpid ja identifitseerid, määrad tähenduse kõigele, millega sa oled kokku puutunud. Kõik see salvestub su alateadvuses. Selle programmi abil saad kontakti iseenda sisemise häälega ja õpid kuulama seda, mida see räägib. Sa õpid leidma vastuseid läbi sümbolite.

Töö toimub sümbolite ja metafooride ehk varjatud võrdluste abi. See tähendab  ülekannet sinu elust visuaalsele pildile, mis annab igaühele personaalse, just tema elule vastava tõlgenduse. Sümbolite tõlgendus baseerub sinu isiklikul tõlgendusel erinevatele sõnadele sinu sõnavaras. Need on saanud tähenduse läbi selle, mida sa koged, näed ja oled õppinud.

Sümbolite ja metafooride abil aktiveeruvad asjad, mille osas oled olnud sisemiselt puudutatud. Sa saad teadlikuks oma alateadlikest tunnetest. Kui tahad rohkem teada, siis loe edasi.


Kuidas materjale täita?
Telli materjalid sulle sobival ajal ja sobival kujul. See toimub, kui iseseisev kursus ning on sulle kättesaadav sõltumata sinu asukohtast. 30 päeva materjalid saad töövihikuna või e-kursusena meilile.
Sina pead lehed täitma käsitsi vastates. Vaid siis saab tulla soovitud tulemus. Küsimused aitavad sul liikuda samm haaval teema sügavamale ja kergendavad sinu loo kujunemist. 
Kui tempo (1 pilt päevas) on sinu jaoks liiga kiire, siis tegutse sulle sobivas tempos. Sa teed seda iseenda jaoks ja valid omale sobivaima tempo. Lõpptulemus sellest ei muutu.


Iga uus pilt on uued sümbolid ja metafoorid, mis loovad dialoogi sinu ja pildi vahel. Sa hakkad nägema seal erinevaid hetki oma elust, mis aitavad sul ühendust saada oma sisemaailmaga. Igaühel on oma sisemine raamatukogu, kus kõik sinu mõtted saavad tähenduse ja on mitmel moel unikaalsed. Sa reageerid piltidele erineval moel, nad toovad sinus välja erinevaid tundeid.
Pildid aktiveerivad mälestused, mida oled kogenud oma elu jooksul, sa hakkad tundeid tundma ja vastuseid saama. Kõik maailma aarded ehk vastused on peidus sinu sisemises raamatukogus. Ainult sina tead, mida need pildid sinu jaoks tähendavad. Luba oma sisemisel teadlikkusel olla omale teejuht.  

 
Milles seisneb personaalsus?
Kui sina ja mina kuuleme mingit sõna, siis me tõlgendame seda erineval viisil. Selliselt, mida see tähendab just sinu või minu jaoks. Selle tähendus põhineb sinu isiklikul kogemusel, tunnetel ja mälestustel, mida sa kogesid sellega sõnaga kokkupuutel. Siit tekib sinu isiklik sõnaraamat. Sisemiselt, ilma teadlik olemata, sa eraldad, kategoriseerid ja sildistad kõike. Edasi teed eeldusi, mis baseeruvad su sisemisel sõnaraamatul. 

Me võime olla kogenud ühte kogemust, kuid sinu eriline mälestus võib olla minu omast erinev. Ja selle pärast see tähendab sinu jaoks midagi muud, kui minu jaoks, sest ta lähtub sinu isiklikust kogemusest.
 

Mis sa sellest saad?
Materjalide abil saadud tähelepanekud viivad uutest avastustest AHAAdeni välja.
Siit tuleb teadlikkus, miks asjad on nii.
Siin on sinu vastused.
Kui saad vastused ehk saad teadlikkuse ja märkamise, siis saab hakata toimuma muutus seal, kus sa seda vajad.

Vahel püüad otsida vastuseid ja lahendusi oma muredele väljastpoolt. Küsiva pilguga vaatad maailmas ringi.... ja tahad vastust: „ Palun öelge, mis ma pean tegema“?

Kuid ainus, kes teab, mis sa pead tegema, oled sa ise.  

Need materjalid on sinu suunaviit teekonnale, mis viib sind avastusretkele iseendas. Sa saad tuttavamaks on sisemaailmaga, õpid usaldama seal olevad informatsiooni ja hakkad märkama, et sinu enda sees ongi vastused sinu küsimustele. Vastused sinu seest saab kätte õigete tööriistadega ja küsimustega.
Materjalide abil saad kiireima kontakti oma alateadvusega. See on kõige tõhusam ja soodsam viis endast teadlikumaks saada.


Materjalid on koostanud psühhoterapeut, transpersonaalne coach ja kõrgema taseme Imago paarisuhte terapeut ning koolitaja Kristina Tamm.

Kunstituba OÜ ei ole käibemaksu kohuslane.
Materjalide eest tasuda saab ka ettevõtte arvelt, selleks lisage registreerimisel ka Firma nimi.


Loe osalejate TAGASISIDET materjalide kohta SIIT.


Mille poolest "Teekond alateadvusse" sarja materjalid omavahel erinevad?
Iga järgmine materjal on samm edasi sügavuse poole sinus. Need ei ole konkreetselt teineteisest sõltuvad, seega pole oluline millises järjekorras need tellid. Soovitav on siiski läbida esimesena Uks alateadvusesse ja siis liikuda samm haaval oma teadlikkusega edasi. 


 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv