Hirmust vabanemine

     
 
Hirmust vabanemise protsess.

     
 
 
 
     

Hirm tuleviku ees toetub varasemale kogemusele. Hirm lukustab inimese negatiivsusesse, tekitab śokki, ängistust, stressi ja muret. Pidurdab muutumist ja arenemist, sest hirm muutuse ees hoiab inimesi kinni seal, kus nad on - nad karvad edasi liikuda.  Hirm kontrollib, halvab ja vangistab. See ei lase inimesel tegutseda, ennast usaldada ja eesmärke saavutada, töötab vastu inimeste pingutustele ja viib uute tagasilöökideni, kuni jõuetuse tundmiseni. Hirm loob eraldatuse ja haavatavuse tunde ning mulje, et teistel on sinu üle võim.  Hirm nõrgendab otsustusvõimet, muudab mõtted häguseks, seab piire ja takistab võimet armastada, kogeda rahu ja rõõmu.

Hirmu tõttu võivad tekkida haigused: haavandid, kuseteede haigused, suguhaigused, kasvajad, vähk, unetus, põsekoopapõleti, seljavalud, Parkinsoni tõbi, impotentsus, obsessiiv-kompulsiivne häire, hepatiit, diabeet, hemorroidid, tsüstid, diabeet, anoreksia ja agorafoobia.

Hirmust vabanemiseks:


Aseta käed sellel osale, kus tunned hirmu kõige tugevamalt. Hinga mõne hetke vältel sellesse piirkonda, lubades kõigil emotsioonidel suurema takistuseta pinnale kerkida.

• Lõdvesta käed.

• Ütle: „ürgne tervenemistarkus, palun kasuta oranźikaspunast puhastusleeki ja eemalda kogu hirm, ängistus, mure ja jõuetus. Aita mul vabaks lasta kõik abituse, lootusetuse, reetmise ja psühhotraumadega seotud tunded. Aita mul leida head igas väljakutset pakkuva...s olukorras ja keskenduda parimale võimalikule tulemusele. Tänan sind.“

• Korda sõna „PUHAS“, kuni tunned ennast kergemalt.

• Jälgi, kuidas oranzikaspunane leek liigub mööda läbi sinu keha, meelte, emotsioonide ja energiavälja ning hakkab eemaldama kõiki negatiivseid mõtteid, sõnu, tundeid, mälestusi ja kujutlusi hirmust, ängistusest, murest ja jõuetusest.

Allikas: Sinu keha, kui hinge peegel.
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv