Hääledialoog

     
 
Hääledialoog.

     
 
 
 
     
Üliefektiivne meetod (Voice Dialogue).
Sinu isiksus koosneb paljudest minadest. Erinevate minade omavaheline suhtlus on sulle igapäevaelus ära tuntav erinevate mõtetena ja häältena: küsid midagi ja siis ise vastad, vaidled endaga ja siis nõustud. Osadest nendega osadega sa samastud, osad on aga mahasalatud. Need mahasalatud tunnustamata minad mõjutavad sinu tegusid, tundeid ja suhteid sama palju kui primaarsed minad. Omadused, mida sa teistes ülemäära imetled või ülehindad ning omadused, mida sa teistes tõeliselt arvustad, annavad sulle häid märke selle kohta, kes on sinu mahasalatud minad.

Kui sa näiteks imetled või kritiseerid kedagi tema enesekindla olemise pärast, oled sa ilmselt oma enesekindla mina maha salanud ja sinu primaarne mina, millisena sa end maailmale näitad, on selle vastand -ebakindel ja arglik.

Sinu minad  mõjutavad väga tugevalt seda, mis liiki inimestega me suhetesse satume. Kui sa soovid oma suhteid täielikult nautida ja neist aru saada ning olla suhetes inimestega, kellega sa tegelikult soovid suhelda, on oluline saavutada arusaamine sellest, kes on sinu primaarsed ja mahasalatud minad.

Mida suurem on sinu teadlikkus oma sisemistest minadest, seda paremini oled häälestatud nendega suhtlemiseks ja seda paremaid valikuid oled võimelised elus tegema.

Selle töö käigus kliendil avaneb uus vaatenurk  selle kohta, mis toimub tema sees ja vastavalt ka oma isiklikus elus ja saabub palju mõistmist. See annab sisemiselt võimsa impulsi teema lahenduseks. Tekib alternatiiv, millest ta  ei olnud teadlik enne sessiooni. 


Tekkis huvi? Kliki siia.


Vajadusel nõustamine võimalik ka skypi teel. 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv