Andestamise töötuba

     
 
Andestamise kogemuslik töötuba.


     
 
 
 
     
Andestamine on tahtlik otsus vabastada endas pahameel sõltumata sellest, kas teo teinud inimene väärib andestust. See on tervendav kingitus iseendale.

Töötoas toimuvad kogemuslikud harjutused aitavad tervendada nii vaimset kui füüsilist tervist. Läbi teadlikkuse laienemise saab sinusse kinnijäänu hakata vabanema, vabanevad alateadlikult loodud pinged ja meel saab rahuneda.  Kogu protsessis oled juhitud ja hoitud keskkonnas.

Andestamine on vaimse tervise jaoks ülioluline, et mitte jääda ohvrirolli. On tõestatud, et andestus tõstab meeleolu, suurendab optimismi ja kaitseb viha, stressi, ärevuse ja depressiooni eest. Füüsilise tervise osas aitab andestamine vähendada kõrge vererõhu ja südameprobleemide riski.

Andestus on pahameele või viha vabastamine endast. Andestamise  protsessis eraldame tegija tema tehtud teost, mõistame, mis mil moel selline tegu saab sündida ja mis on see, mida sa iseendale tegelikult pole andeks andud. See aitab mõista ja andestada inimesele, kes teo taga oli ja eelkõige iseendale.  Andestamine ei tähenda selle olukorra heaks kiitmist, mis pahameelt põhjustas.

Põhjalikus andestamise töötoas koged:
*juhitud meelerännakud
*tööd Kristina Tamme loodud väga hinnatud töölehtedega
*tööd  andestamise metafoorkaartidega
*andestamise ringi
*andestamist neile, kes on teinud sulle haiget
*andestamist neile, keda oled teinud oma patuoinaks
*andestamist iseendale
 
 Kogu protsess on sügavalt ja isiklikult puudutav kogemus.
 
Andestamise töötuba viib läbi: transpersonaalne psühhoterapeut ja koolitaja ning Andestamise Ringi praktik Kristina Tamm.

Toimumise aeg ja koht:
Uus aeg lisatakse varsti.
Kl 12-16.30 Kristina Tamm’e enesearengu ja loomekeskuses Keskväljak 13, 2. korrus, Keilas.

Osalustasu: 45.- Eelregistreeri SIIT.

Lisainfo: info@siseminerahu.ee
Tel: 5020796

Loe andestamisest rohkem SIIT.

 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv