Andestamine

     
 
Andestamise metafoorkaardid.

     
 
 
 
     

Metafoorkaardid on toetavad töövahendid:
✔Nõustajale
✔Enesenesearengu huvilistele
✔Koolitajale
✔Coachile
✔Superviisorile
✔Sotsiaaltöötajale
✔Psühholoogile
✔Psühhoterapeudile
✔ Õpetajale
 
Komplekt koosneb: 
*64 metafoorkaarti (mõõdus: 7x10,5 cm, näidiskaardid leiad allpool);

*spetsiaalselt selle teema jaoks loodud unikaalne eestikeelne kasutusjuhend (vene või inglise keelne juhend on eraldi tellitav);
*sametkott.

Kasutusalad:

Metafoorkaardid on tervendavad kaardid, sest nad aitavad sinu alateadvuse sügavusse peidetud aaretele ligi pääseda, töötades peegelduse põhimõttel, peegeldades objektilt tagasi sinu enda sisemaailma. See on iseendasse vaatamise võimalus, nii iseseisvaks kasutamiseks isiklikul arenguteel, kui ta professionaalses töös gruppidega ja nõustamisel.
Metafooridega töö aitab arendada intuitiivsust, ennast rohkem usaldada; mõista nii ennast, kui maailma; saada vastuseid oma küsimustele; teadlikkust, kus asjad alguse saavad; vastuseid, kuidas muuta oma elu.Autor: Kristina Tamm - psühhoterapeut, Imago paarisuhete terapeut, koolitaja, superviisor.

Hind: 29.-.

Soovitan juurde tellida ka sõnakaardid. Koos annavad need võimsama tulemuse. 
Vaata ka teisi saadaolevaid metafoorkaarte.

 

Tervendavad andestamise metafoorkaardid aitavad unikaalse kasutusjuhendi abil leida andestust neis teemades, kus midagi on jäänud sinu hinge kriipima. Läbi andestamise lahendad sa oma probleeme, sest nii lased sa oma südame vabaks ja su süda saab terveneda.


Kaardid ei aita paluda andeks selle eest, mida teised on teinud, vaid aitavad paluda endalt andeks oma suhtumise ees sellesse, mis toimus ja nende hetkede eest, kui sa polnud iseenda jaoks kohal. Selliselt andestades saad sa tõeliselt vabaks saada, saad tagasi oma väe ja vabaduse.

Andestamine ei tähenda leppimist, unustamist, see tähendab oma mälestustelt emotsionaalse laengu maha võtmist.


Kui soovid metafooridega tööd veelgi süvendada siis saad kasutada selleks minu loodud töövihikuid.

  
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv