Lahkumineku valu tugigrupp

     
 
Lahkumineku valu - tugigrupp lahutajatele ja lahutanutele.

     
 
 
 
     
Kellele grupp on mõeldud?
Grupp sobib nii juba lahku läinuile, kui ka neile, kes alles plaanivad seda teha. Samuti ka neile, kes on suhtes, aga tunnevad ennast pikka aega üksikuna seal. See sobib kõigile, kes tunnevad valu oma suhte lagunemise tõttu ja soovivad toetust sellega toime tulekuks. Grupis koos on kergem, mõistes, et see on kõigiga toimuv protsess. Tegeledes selle teemaga intensiivsemalt, saad valuga kiiremini ja paremini toime tulla ja paremal juhul ka tulevikus mitte enam samu vigu korrata, mis valu on loonud. Teadlikkus, mida sellest tugigrupist oma suhte kohta saad, aitab mõista toimunut ja see kiiremini ning elutervemalt enda jaoks selgeks saada.

Mida tugigrupis tehakse?
Siin oled toetatud, hoitud ja kuulatud ning liigud kiiremini, teadlikumalt ja tõhusamalt läbi erinevate tundmuste, mis sind tabavad. Puudutame hirmu, viha, üksindustunnet, süütunnet, leina, enesekindlust, uut sihti, vajadust kiirelt uude suhtesse hüpata jpm.
Lisaks enesega töötamisele on grupis võimalus olla kuuldud ja kuulata teisi, mõista, et sa pole üksi.

Miks grupitöö?
Läbi veebi kohtuvad inimesed, kes tunnevad samasugust valu ja on samade murede küüsis. Sa tunned, et sa pole üksi. Grupienergia on võimas energia. See annab juurde jaksu sellest valust läbi minna. 
Grupi lisaväärtusena kuuled ka teiste kogemusi ja saad õppida läbi nende. See on kui boonusmaterjal. 
Sa ei pea oma asju viimase detailini nii päevavalgele tooma, kui individuaalteraapias. 

Mis sa saad tugigrupis käies?
Tugigrupp on alternatiivne võimalus individuaalteraapiale, kui tunned, et üksi enam ei jaksa selles valus olla. Grupitöö käigus teadlikuks saamine, enda mõistmine ja tunnete läbi töötamine aitavad kiiremini edasi liikuda ja saada tervemaks inimeseks. Tervem inimene suudab luua ka tervemaid suhteid edaspidi. 

Millal, kus ja kuidas?
Veebi põhine tugigrupp toimub kokku 6 korda, neljapäeviti kl 18.30-20. Sina saad liituda veebinariga sõltumata oma asukohast, vajad vaid nutiseadet (arvutit, nutitahvlit või nutitelefoni), internetti (lisaks veebikaamerat ja mikrofoni, kui soovid ka oma mõtteid jagada). Liitudes saad sissepääsu lingid ja paroolid.


Grupi toimumise ajad : 14.05, 21.05, 28.05, 04.06, 11.06, 18.06.

Mis maksab?
Hind: 95.-  + lisaväärtusena "Lahkumineku valu" e-töövihik (väärtus 95.-). Sinu võit kokku: 95.-Registreeri ja tasu SIIN.

Kui sind teema huvitab, aga koolituse aeg ei sobi, siis anna oma huvist teda info@siseminerahu.ee

Juba töö alustanud grupiga enam liituda ei saa, kuid saate eelregistreerida järgmisse alustavasse gruppi.


Kui vajad rohkem, siis...
Pöördu lisaks individuaalnõustamisse
Telli lahkumineku valu leevendamise  töövihik või e-kursus.
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv