Metaforkaarditega töötamine

     
 
Metafoorkaarditega töötamine

     
 
 
 
     
Töötoa eesmärgiks on metafoorkaardite kasutamine läbi erinevate meetodite.

Koolituse läbinu on saanud isikliku puudutuse kaardites olevatest sõnumitest ja omandanud uusi tehnikaid kaarditega töötamisel iseseisvalt.

Töötuba sobib kõigile, kes soovivad astuda sammu enesearengu teel või soovivad kasutada kaarte oma töös.


Töötuba toimub:
10.09 Tallinnas, Koskla 16, 3-s korrus, Avituse väike saal, kl 18-20. 
Osalustasu: 15.-

Vajalik eelregistreerimine: info@siseminerahu.ee


Metafoorkaardid töötavad põhimõttel, kus toimub mõtte esitamine ülekantud tähenduses. Metafoorid ehk sümbolid on kujundid, piltlikud väljendid, mis ümbritsevad meid kogu aeg. Metafooride kasutamisel kantakse ühe nähtuse või objekti omadused või tunnused sarnasuse alusel üle teisele. Need ülekanded on varjatud võrdlused meie elust.
Seega kaardil olev hakkab peegeldame meie elu ja meie alateadvuses peidul olevat infot.

Meis kõigis on enda sees olemas omadused, et lahendada enda probleeme. Metafoorid aitavad meile peegeldada seda, mis on meis juba olemas ja annavad meile kätte õige teeotsa liikumiseks.

See meetod aitab ergutada mõtlemis- ja kujutlusvõimet, võimaldab parema ühenduse intuitsiooniga, loob emotsionaalsust.
Selle meetodi abil saame oma analüüsiva mõtlemise ümber lülitada kuulama oma sisehäält ja olla iseenda tervendajad. See meetod aitab avaneda ka neil, kes muidu on väga ratsionaalselt peas kinni.

Kui tunned vajadusi paremini mõista oma elu, saada teada, mis sind takistab ja liikuda soovitud tulemuse poole, õppides kuulama oma sisehäält, ennast rohkem usaldada; mõista nii ennast, kui maailma; saada teadlikumaks ise endast ja oma ümbrusest on see meetod hea valik.
 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv