Online intensiivkursus "Sisevaatlus iseendasse: mis minus takistab mu ootustel täitumast?

     
 
10-30 juunil hingehoolduseks mõeldud 20-päevane online intensiivkursus: Sisevaatlus iseendasse: mis minus takistab mu ootustel täitumast?                                    

     
 
 
 
     
Telli kursus SIIT.

Unikaalne professionaalne programm annab ülevaate suuna osas, kuhu tuleb hetkel rohkem sul tähelepanu pöörata, mis on sinu sügavamad vajadused ja tegelikud ootused, millised on sinu piiravad uskumused ja kuidas teel olevaid keerukusi ületada ning saavutada oma soovitud ja tasakaalus elu. See aitab parandada sinu elustiili.

See on regulaarseks hingehoolduseks mõeldud 20-päevaste online intensiivkursuste sarja üks moodul.
See teekond on põnevam ja ennast avardavam, kui sa arvatagi oskad. 

Kasutan kursustel UNIKAALSEID tulemuslikke psühholoogiliselt hingearengut toetavaid minu enda loodud ja tunnustuse saanud materjale ja olen ka ise kogu kursuse vältel sinu protsessi suunamas. Kursusel olen kasutanud ka eluratta ideed, mis on loodud psühholoog Paul J Meye, ja on kombineeritud minu poolt mitmete teiste tõhusate tehnikatega, et elurattast saadavast üldpildist oleks võimalik edasi liikuda ka juba konkreetsete arusaamade ja tegudeni elu tasakaalustamisel.

Kõigepealt on meil vaja teadlikkust, siis oskusi ja edasi tegutsemist. Seda kõike peaks käesolev programm sulle pakkuma. Varjatud võrdlusted ehk metafoorid peegeldavad sulle sinu elukogemusi ja selle  abil saad leida oma alateadvusest sügavamaid vajadusi ja vastuseid paljudele asjadele.
Ka piiravate uskumuste muutmine toetavateks ütlusteks aitab sul edasi liikuda. Takistuste lahendamise suuna annavad kätte õiges järjekorras esitatud professionaalsed küsimused. Need hoiavad sind rajal, kus saad enda jaoks läbi vaadata ka nurga taga ootavad üllatused.


Oman psühhoteraapia alast haridust, olen sertifitseeritud EUROTASE poolt, lisaks olen ka kliiniline kõrgema taseme Imago paarisuhte terapeut ja koolitaja ning paljude unikaalsete enesearengut toetavate töövihikute looja. Ning ühtlasi koheselt saamas ka terapeutide superviisoriks. Kõike mis teen, seda teen hingest ja kirega, seega toetan ka sinu täisväärtuslikuma elu teekonda täie pühendumusega. Minu soov on sind aidata ja toetada, näidata teed ja hoida sind turvaliselt seal liikumas.

Sellel moodulil on teemaksSisevaatlus iseendasse: mis minus takistab mu ootustel täitumast?                                    
Selles moodulis saad välismaailmalt saadavate peegelduste ja juhtlausete abil alateadvuse kaudu:
*näha oma ootuseid elule, millist elu sa päriselt elada tahad
*selge pildi sinu hetkeolukorrast erinevates teemades ja saad teadlikuks, kuhu tuleb rohkem tähelepanu pöörata ning kui tasakaalus on üldpildi läbi üldse su elu.
*teadlikkus oma piiravatest uskumustest ja nende toetavaks muutmistest  - millised uskumused sind piiravad igal pool ja millised hoopis toetavad sinu teed.
*alateadvusega töö abil saad kontakti sellega, mida sa tegelikult vajad ja mis päriselt sinus sügavamal tasandil toimub. Ja mis on sinu takistused.
* tegevusplaani olukorra ümberkujundamiseks - konkreetsema tegevusplaani koostamine, kasu ja kahju nägemine olukorra ümberkujundamisel.
* puudutatud saavad valdkonnad on: sina ise ja sinu areng, töö ja karjäär, raha ja rikkus, vabaaeg, lõbu ja looming, armastus, paarisuhted ja perekond, tervis, kodu ja turvapaik, sõprus ja kuuluvus.

Peale programmi läbimist on sul palju selgem pilt oma hetkeolukorrast elus ja oma võimalustest ja ühtlasi saad oskuse asuda oma elu tasakaalustama sulle sobival viisil.


Online intensiivkursus on teekond, mis aitab
*Parandada sinu elu kvaliteeti
*Suurendada sinu enesehinnangut ja enesekindlust
*Elada elusamat, täisväärtuslikumat elu

See annab sulle tõhusa abikäe kõige elus oleva paremaks mõistmiseks, soovitud muutuste sisseviimiseks elus ja toetab sind sellel teel. Näitab sulle suunda ja valgust tunneli lõpus, toetab sind edasi liikumisel sinu arengus, suuremas teadlikkuses iseendas, sinus olevate mustrite ja blokeeringute vabastamisel, raskemate hetkede ära kasutamisel hoopis enese arenguks. Näitab uusi võimalusi, mida sa enne polnud näinud. See avab sinu ees uue maailma. See muudab sinu elu. Iga sammuga edasi liikudes pole sa enam kunagi see, kes olid varem. Ja selleks kõigeks pead sa vaid kursusega teele asuma.

Hinge hooldus on sama oluline kui füüsilise keha hooldus ja kõik muu su elus! Me tegeleme oma keha füüsilise poole toonuses hoidmisega käies spordiklubis, hoolitseme oma välimuse ees ilusalongides, lõõgastame oma keha massaźis. Kuid oma hingerahu eest hoolt kandime on unustatud elust välja. Samas ei saaks seda kuidagi pidada vähemoluliseks elus, kui kõike muud eelnevat. Seda võetakse enamasti, kui midagi sellist, et läheb nagu läheb. Kuid, meie vaim vajab arenemist ja, et elada täisväärtuslikku elu, mõista elu rohkem, on oluline teadvustada ka selle teemaga regulaarse tegelemise vajalikkust. Kui sa ei soovi lasta elul ennast kanda sinna, kuhu ta kannab, on sul võimalik valida ise suunata selle kulgemist läbi suurema eneseteadlikkuse, mille saad kergelt regulaarse hinge hoolduse kaudu.
20-päevased online kursused  toimuvad iga kuu uuel teemal.

Kuidas töö toimub? Kursus on kogemuslik ja töö käib suuremas osas järjest saam haaval edasi viivate töölehtedega, mis tuleb kirjalikult täita. See on nagu sibulalt kiht kihi ära koorimine nähes aina allapoole sügavamaid tähendusi. Kasutan kirjutamise tehnikat oma enamustest materjalides, sest kirjalikult täitmine vabastab su peas olevad blokeeringud ja sa hakkad selle tulemusena leidma tõelisi AHAA’sid iseenda ja ümbruse osas, mis avavad su silmi ja aitavad sul elus edasi liikuda suurema teadlikkuse suunas. Teadmatus loob ärevust ja vaid teadlikkuse abil saab luua sisemist rahu. 

Kasutan intensiivkursuse varianti, sest selline versioon on tulemuste osas palju tõhusam.  Peale kursusega liitumist saad kuu algusest iga nädal täitmiseks ~3-4 töölehte, mille jaoks on vaja võtta aega nädalas kokku 2-3 h nende käsitsi täitmiseks, et tagada oodatud tulemus. Seega pead olema teadlik, et programmiga liitumiseks pead enda jaoks leidma segamatut aega, et saada soovitud tulemust, kuid saad seda teha sulle sobival ajal ja kohas. Suurema tihedusega töötades ei jõuaks sa püsida järjel ja ei jõuaks teemasid endasse integreerida. Kõik vajab aega. Hea on, kui omad võimalust värviprintimiseks, kuid ka selleta saab kursuse läbida.
Täidetud töölehtedest saadud mõtteteri võid jagada teistega „FB Sisevaatlus endasse: kuidas tasakaalustada oma elu" “ grupis ja annan ka kokkuvõtlikku tagasisidet ja vajalikke suunamisi küsimuste tekkimisel. Sa oled toetatud kogu kursuse vältel minu poolt.

Kursusel osalemiseks on kaks varianti, kas materjalid saada e-mailile või liituda FB-s vastava kursuse grupiga ja saada sealt materjalid. Lisaks on kursuse vältel võimaluse jagada ka oma tekkinud mõtteid ja saada neile tagasisidet. FB grupp annab võimaluse näha teiste jagatud mõtteid. On kergendus teinekord näha, et me kõik koos sammume elus tegelikult sarnast teed mööda ja jagamine aitab näha veel laiemalt kõiki teemasid ja saada juurde palju mõtteid. Jagamine on muidugi  vabatahtlik.

Millal kursus toimub? 10-30 juuni 2018.
Palju kursus maksab? 20-päevane kursus maksab SOODUSHINNAGA VAID 25.- (Kursusel kasutatavad materjalid on eraldi töövihikuna väärtuses 95.- + minupoole tagasiside ja tugi, sinu kasu on 125.-).

Iga online moodul kestab iga kuul 
10-30 kuupäevadel. Kuu alguses on võimalus kasutada  TASUTA  nädalast perioodi, mille vältel saavad kursusega liituda kõik soovijad ja kogeda, kas pakutu on sobiv sinu jaoks.  Alates 10-ndast kuupäevast saavad materjale edasi  ja jääda FB gruppi vaid need, kes on tasunud kursusel osalemise arve. 

Lisaks saadavad soodustused:
*Kõik kursusega liitujad saavad KINGITUSEKS võimaluse kasutada kursuse vältel 50% soodustust (väärtus kuni 47.50 ) tavahinnast unikaalsete enesearengu akadeemia töövihikute tellimisel.
* Kõik kes on kursuse eest tasunud vähemalt 5-ndaks juuniks saavad KINGITUSEKS enesearengu päeviku (väärtus 39.90).
K
okku on sul võimalik saada 
25.- kursuse eest lisaks kuni 212.40 väärtuses rahalist võitu! See on PARIM pakkumine. 

Kasuta seda KOHE, tellides kursus SIIT. 
Kui plaanid kasutada nädalast tasuta tutvumise perioodi, siis palun anna sellest meilile teada info@siseminerahu.ee 

Liituda saad kursusega jooksva kuu kuni 10-nda kuupäevani.

Online intensiivkursus on:
*mugavaim - 
ei sõltu sinu asukohast ja valida saad sobiv aja endale
*soodsaim - Hoiad kokku raha paljude gruppide ja teraapiate arvelt, samas saad võimaluse onlinegrupis jagada ja teiste teemasid märgata.
*kiireim - hoiab motivatsiooni üleval ja panev kiiremini liikuma soovitud tulemuste poole
*soovi korral ka konfidentsiaalseim - tellides materjalid meilile saad jääda täiesti anonüümseks, viis enda hingega tegelemiseks.


Kursuse käigus tulevastes moodulites läbime iga kuu jooksul erinevaid teemasid sinule olulistel teemadel sinu elus: minu „MINA“, paarisuhted, lapsevanemad, lapsed, raha, karjäär,  sõprus, alateadvus, enesehinnang, motivatsioon, loovus,  sisemine kriitik, sisemine laps, armukadedus, kõrvalsuhted, hirmu, häbi ja süütunded  jpm.  Uue kursuse alguses saad alati ette teada, mis teemad tulev kuu kaasa toob, millise teema või meetodiga töötame. Kursus annab sulle tõhusa abikäe soovitud muutuste sisseviimiseks elus. 

Kas teadsid, et inimese üheks sisemiseks vajaduseks on areng. Ma annan sulle abikäe, et aidata sul edasi liikuda oma eluga, mis iganes valdkonnas sulle seda hetkel vaja oleks. Ma ei tea inimest, kellel ei oleks soove midagi oma elus muuta. Seega oled sina just see, kellel on sellest programmist suur kasu. See on parim pakkumine, mis aitab sul kanda oma hinge eest hoolt. Sinul on vaja vaid teha valik kursusega liituda.

Kursuse on koostanud psühhoterapeut, kliiniline kõrgema taseme paarisuhte terapeut ja koolitaja ning paljude enesearengut toetavate töövihikute looja Kristina Tamm.

Loe tagasisidet SIIT.
.
 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv