Online intensiivkursus "Avastused alateadvuse sügavustes: mida minu MINA tegelikult tahab?

     
 
10-30 juunil hingehoolduseks mõeldud 20-päevane online intensiivkursus: Avastused alateadvuse sügavustes: mida minu MINA tegelikult tahab? 

     
 
 
 
     
Telli kursus SIIT.
Mis on sinu elus või sinus enda olemuses hetkel sellist, mis vajaks rohkem selgust, rohkem mõistmist, lahendust või mingit tõuget? Mida oled teinud sina oma hinge hoolduseks? Ma ei tea veel inimest, kelles valitseks täielik selgus, igavesti kestev lõputu rahu ja oskus kõigega hakkama saada. Inimese olemise aspektis on tema seisund iga päeva uute väljakutsega tõttu muutuv.


See on UUS regulaarseks hingehoolduseks mõeldud 20-päevaste online intensiivkursuste sarja üks moodul. See teekond on põnevam ja ennast avardavam, kui sa arvatagi oskad.
Kasutan kursustel palju ka UNIKAALSEID tulemuslikke psühholoogiliselt hingearengut toetavaid minu enda loodud ja tunnustuse saanud materjale ja olen ka ise kogu kursuse vältel sinu protsessi suunamas.
Oman psühhoteraapia alast haridust, olen sertifitseeritud EUROTASE poolt, lisaks olen ka kliiniline kõrgema taseme Imago paarisuhte terapeut ja koolitaja ning paljude unikaalsete enesearengut toetavate töövihikute looja. Ning ühtlasi koheselt saamas ka terapeutide superviisoriks. Kõike mis teen, seda teen hingest ja kirega, seega toetan ka sinu täisväärtuslikuma elu teekonda täie pühendumusega. Minu soov on sind aidata ja toetada, näidata teed ja hoida sind turvaliselt seal liikumas.

Sellel moodulil on teemaksAvastused alateadvuse sügavustes: mida minu MINA tegelikult tahab? 
Selles moodulis saad välismaailmalt saadavate peegelduste abil alateadvuse kaudu:
*kohtuda oma sisemise lapsega
*teada millised liivaterad hõõruvad sind sinu paarisuhtes
*näha millist teed mööda hetkel käid
* saada teadlikumaks, kes sa oled ja mida sa tegelikult tahad
* õppida universumist saadavaid, sinu elu toetavaid sõnumeid lugema
*õppida aru saama  kuidas alateadvus sinu kasuks võib töötada
*õppida loovat päeviku kirjutamist
*teada kui uskumatult tõhusalt projektsioonid (peegeldused välismaailmalt) sind sinu elus edasi aitavad

Online intensiivkursus on teekond, mis aitab
*Parandada sinu elu kvaliteeti
*Suurendada sinu enesehinnangut ja enesekindlust
*Elada elusamat, täisväärtuslikumat elu
See annab sulle tõhusa abikäe kõige elus oleva paremaks mõistmiseks, soovitud muutuste sisseviimiseks elus ja toetab sind sellel teel. Näitab sulle suunda ja valgust tunneli lõpus, toetab sind edasi liikumisel sinu arengus, suuremas teadlikkuses iseendas, sinus olevate mustrite ja blokeeringute vabastamisel, raskemate hetkede ära kasutamisel hoopis enese arenguks. Näitab uusi võimalusi, mida sa enne polnud näinud. See avab sinu ees uue maailma. See muudab sinu elu. Iga sammuga edasi liikudes pole sa enam kunagi see, kes olid varem. Ja selleks kõigeks pead sa vaid kursusega teele asuma.

Hinge hooldus on sama oluline kui füüsilise keha hooldus ja kõik muu su elus! Me tegeleme oma keha füüsilise poole toonuses hoidmisega käies spordiklubis, hoolitseme oma välimuse ees ilusalongides, lõõgastame oma keha massaźis. Kuid oma hingerahu eest hoolt kandime on unustatud elust välja. Samas ei saaks seda kuidagi pidada vähemoluliseks elus, kui kõike muud eelnevat. Seda võetakse enamasti, kui midagi sellist, et läheb nagu läheb. Kuid, meie vaim vajab arenemist ja, et elada täisväärtuslikku elu, mõista elu rohkem, on oluline teadvustada ka selle teemaga regulaarse tegelemise vajalikkust. Kui sa ei soovi lasta elul ennast kanda sinna, kuhu ta kannab, on sul võimalik valida ise suunata selle kulgemist läbi suurema eneseteadlikkuse, mille saad kergelt regulaarse hinge hoolduse kaudu.
20-päevased online kursused  toimuvad iga kuu uuel teemal.

Kuidas töö toimub? Kursus on kogemuslik ja töö käib suuremas osas järjest saam haaval edasi viivate töölehtedega, mis tuleb kirjalikult täita. See on nagu sibulalt kiht kihi ära koorimine nähes aina allapoole sügavamaid tähendusi. Kasutan kirjutamise tehnikat oma enamustest materjalides, sest kirjalikult täitmine vabastab su peas olevad blokeeringud ja sa hakkad selle tulemusena leidma tõelisi AHAA’sid iseenda ja ümbruse osas, mis avavad su silmi ja aitavad sul elus edasi liikuda suurema teadlikkuse suunas. Teadmatus loob ärevust ja vaid teadlikkuse abil saab luua sisemist rahu. 

Kasutan intensiivkursuse varianti, sest selline versioon on tulemuste osas palju tõhusam.  Peale kursusega liitumist saad kuu algusest iga nädal täitmiseks 2-3 töölehte, mille jaoks on vaja võtta aega nädalas kokku 2-3 h nende käsitsi täitmiseks, et tagada oodatud tulemus. Seega pead olema teadlik, et programmiga liitumiseks pead enda jaoks leidma segamatut aega, et saada soovitud tulemust, kuid saad seda teha sulle sobival ajal ja kohas. Suurema tihedusega töötades ei jõuaks sa püsida järjel ja ei jõuaks teemasid endasse integreerida. Kõik vajab aega. Hea on, kui omad võimalust värviprintimiseks, kuid ka selleta saab kursuse läbida. Täidetud töölehtedest saadud mõtteteri võid jagada teistega „FB Avastused alateadvuse sügavustes“ grupis ja annan ka kokkuvõtlikku tagasisidet ja vajalikke suunamisi küsimuste tekkimisel. Sa oled toetatud kogu kursuse vältel minu poolt.
Kursusel osalemiseks on kaks varianti, kas materjalid saada e-mailile või liituda FB-s vastava kursuse grupiga ja saada sealt materjalid. Lisaks on kursuse vältel võimaluse jagada ka oma tekkinud mõtteid ja saada neile tagasisidet. FB grupp annab võimaluse näha teiste jagatud mõtteid. On kergendus teinekord näha, et me kõik koos sammume elus tegelikult sarnast teed mööda ja jagamine aitab näha veel laiemalt kõiki teemasid ja saada juurde palju mõtteid. Jagamine on muidugi  vabatahtlik.

Millal kursus toimub? 10-30  juuni 2018.
Palju kursus maksab? 20-päevane kursus maksab VAID 25.- (Kursusel kasutatavad 7 sügavamat teemat igaüks eraldi grupitööna on väärtuses 140.-, sinu kasu on 115.-).
Iga online moodul kestab iga kuul 
9-30 kuupäevadel. Kuu alguses on võimalus kasutada nädalast TASUTA perioodi, mille vältel saavad kursusega liituda kõik soovijad ja kogeda, kas pakutu on sobiv sinu jaoks.  Alates 9-ndast kuupäevast saavad materjale edasi  ja jääda FB gruppi vaid need, kes on tasunud kursusel osalemise arve. 

Lisaks saadavad soodustused:
*Kõik kursusega liitujad saavad KINGITUSEKS võimaluse kasutada kursuse vältel 50% soodustust (väärtus kuni 47.50 ) tavahinnast unikaalsete enesearengu akadeemia töövihikute tellimisel.
* Kõik kes on kursuse eest tasunud vähemalt 5-ndaks MAIKS saavad KINGITUSEKS enesearengu päeviku (väärtus 29.90).
K
okku on sul võimalik saada 
25.- kursuse eest lisaks kuni 202.40 väärtuses rahalist võitu! See on PARIM pakkumine. Kasuta seda KOHE, tellides kursus SIIT. Ka siis, kui plaanid kasutada nädalast tasuta tutvumise perioodi, siis palun liitumiseks telli kursus SIIT. 

Liituda saad kursusega jooksva kuu kuni 10-nda kuupäevani.
Online intensiivkursus on:
*mugavaim - 
ei sõltu sinu asukohast ja valida saad sobiv aja endale
*soodsaim - Hoiad kokku raha paljude gruppide ja teraapiate arvelt, samas saad võimaluse onlinegrupis jagada ja teiste teemasid märgata.
*kiireim - hoiab motivatsiooni üleval ja panev kiiremini liikuma soovitud tulemuste poole
*soovi korral ka konfidentsiaalseim - tellides materjalid meilile saad jääda täiesti anonüümseks, viis enda hingega tegelemiseks.


Kursuse käigus tulevastes moodulites läbime iga kuu jooksul erinevaid teemasid sinule olulistel teemadel sinu elus: minu „MINA“, paarisuhted, lapsevanemad, lapsed, raha, karjäär,  sõprus, alateadvus, enesehinnang, motivatsioon, loovus,  sisemine kriitik, sisemine laps, armukadedus, kõrvalsuhted, hirmu, häbi ja süütunded  jpm.  Uue kursuse alguses saad alati ette teada, mis teemad tulev kuu kaasa toob, millise teema või meetodiga töötame. Kursus annab sulle tõhusa abikäe soovitud muutuste sisseviimiseks elus. 

Kas teadsid, et inimese üheks sisemiseks vajaduseks on areng. Ma annan sulle abikäe, et aidata sul edasi liikuda oma eluga, mis iganes valdkonnas sulle seda hetkel vaja oleks. Ma ei tea inimest, kellel ei oleks soove midagi oma elus muuta. Seega oled sina just see, kellel on sellest programmist suur kasu. See on parim pakkumine, mis aitab sul kanda oma hinge eest hoolt. Sinul on vaja vaid teha valik kursusega liituda.
Kursuse on koostanud psühhoterapeut, kliiniline kõrgema taseme paarisuhte terapeut ja koolitaja ning paljude enesearengut toetavate töövihikute looja Kristina Tamm.
 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv