Workshop "Sõnumid teejuhilt"

     
 
07-ndal mail Keilas Workshop "Sõnumid teejuhilt" - töö grupis projektsioonikaartitega. 

     
 
 
 
     
Kl 18.30 Keilas, Paldiski mnt 31, Ärklitoa Tuustitoes.

Käsi püsti, kes on vahel mõelnud, et tahaks, et keegi ütleks, mida edasi tegema peaks näiteks mõnes olukorras, kuhu oled kinni jäänud ja otsid võimalikku parimat lahendust, aga ei näe seda ise hetkel? Teate küll, see on hetk, kus tahaks ennustaja juurde pöörduda. Öelge lihtsalt keegi palun ometi mis ma tegema pean!?

Selline seisund on nii inimlik. Ja see tekib, sest sa vaatad olukordi tihti vaid läbi enda silmade, vaid endale omase nurga alt. Aga tegelikult on vastused sinu ja meie kõigi sees olemas, sest vaid sina ise tead kõige paremini, mis oleks sulle parim. Sa ei oska neile vastustele lihtsalt ligi pääseda alati.

Et just sellistest kinnijäämistest tulevikus edasi liikuda sinu jaoks kõige õigemal viisil, saame kokku ja vaatame üle koos „teejuhi“ poolt saadetavaid sõnumeid projektsioonikaartitel ning seda, kuidas neid enda jaoks väga isiklikul ja väga sügaval, just sulle kõige õigemal moel ära kasutada. Grupitöö on suuremas osas praktiline, seega igaühel siit saadav kogemus on sügavalt ja isiklikult teda puudutav. Ei ole valesid tõlgendusi ja vastuseid, on vaid kohtumine oma alateadvusega ja seal on kõik vastused olemas. Sellest kogemusest on võimalik vaid võita.

Töötame piltidega ka kaartitega, millele ei ole keegi andnud tõlgendust ega ühtegi tähendust. Tõlgendus sellele on just see, mis on sinu puudutus hetkel selle pildiga. Juhendamise abil läheme selle tõlgendusega samm haaval sügavamale, kui sinus saab nende abil iseenda teejuht.

Grupitööd viib läbi transpersonaalne psühhoterapeut ja coach ning koolitaja Kristina Tamm

Grupitöö kestab ~2 h ja osalemine maksab kohapeal tasudes 20.-, ettemaksuna 15.-. Et garanteerida omale koht, siis osta pilet ära siit. Osalemise tühistamisel  kuni 3 päeva enne workshopi tagastatakse 50% arve summast. Koha grupis tagab täielikult makstud arve.

Grupp kohtub 07.05 kl 18.30-20.30 Haapsalu mnt 31, Keilas, Ärklitoa tuustipoes.Projektsioon kaardid töötavad põhimõttel, kus toimub mõtte esitamine ülekantud tähenduses. Metafoorid on kujundid, piltlikud väljendid ja sümbolid, mis ümbritsevad meid kogu aeg. Metafooride kasutamisel teraapias kantakse ühe nähtuse või objekti omadused või tunnused sarnasuse alusel üle teisele. Need ülekanded on varjatud võrdlused meie elust.
Meis kõigis on enda sees olemas omadused, et lahendada enda probleeme. Metafoorid aitavad meile peegeldada seda, mis on meis juba olemas ja annavad meile kätte õige teeotsa liikumiseks.

See meetod aitab ergutada mõtlemis- ja kujutlusvõimet, võimaldab parema ühenduse intuitsiooniga, loob emotsionaalsust. 
Selle meetodi abil saame oma analüüsiva mõtlemise ümber lülitada kuulama oma sisehäält ja olla iseenda tervendajad. See meetod aitab avaneda ka neil, kes muidu on väga ratsionaalselt peas kinni.

Kui tunned vajadusi paremini mõista oma elu, saada teada, mis sind takistab ja liikuda soovitud tulemuse poole, õppides kuulama oma sisehäält, ennast rohkem usaldada; mõista nii ennast, kui maailma; saada teadlikumaks ise endast ja oma ümbrusest on see meetod hea valik.
 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv