Sõnadel on jõud

 
     
 
Sõnadel on jõud - tervendavad kaardid.

     
 
 
 
     
Kas teadsid, et meie igaühe isiklikus sõnaraamatus on sõnadel oma tähendus? Sõnadel on jõud. Kui kõva häälega välja öelda sõna, paneb see energia teistmoodi liikuma, viib mõtted uude suunda.
Sõnakaardid on loodud toetuse andmiseks vastuste leidmisel ja andma lisaväärtust, et mõista olukorda saadud vihjesõna abil ka teise nurga alt. Sõna tõlgendamisel on oluline vaid see, mida tähendab konkreetne sõna just sinu isiklikus sõnavaras.

Sõnad on hoolega valitud selliselt, mis paneks sinus midagi tööle, tõukaks tegudele, aitaks mõista ja terveneda. 


Kaardipakk koosneb 64-st sõnakaardist (mõõdus: 7x10,5 cm, näidiskaardid leiad allpool), kasutusjuhendist (saadaval eesti, inglise ja venekeelne juhend) ja sametkotist.

Sõnakaarte saab kasutada iseseisva kaardipakina ning kasutada sõnu mitmeil moel, mida saate lugeda kasutusjuhendist.
Kuid neid on kasulik kasutada ka koos metafoorkaarditega, sest koos on need parimad tervendavad kaardid, sest nad aitavad sinu alateadvuse sügavusse peidetud aaretele ligi pääseda, töötades peegelduse põhimõttel, peegeldades objektilt tagasi sinu enda sisemaailma. See on iseendasse vaatamise võimalus, nii iseseisvaks kasutamiseks isiklikul arenguteel, kui ta professionaalses töös gruppidega ja nõustamisel.
Töö kaardipakiga aitab arendada intuitiivsust, ennast rohkem usaldada; mõista nii ennast, kui maailma.

Kasutan seda meetodit oma igapäevases psühhoterapeudi töös palju. Tunnen, et olen pika praktika järel ja õpetajalt saadud tunnustuse alusel saanud küpseks, et tuua sinuni sinu tervenemise hüvanguks minu loovuses sündinud ideed.


Kaardipakkide autor ja kujundaja on Kristina Tamm - psühhoterapeut, Imago paarisuhete terapeut, koolitaja, superviisor.

Sõnakaardipakk maksab 29.-. Telli siit. Soovitan juurde tellida ka metafoorkaardid. Koos annavad need võimsama tulemuse.Kui soovid metafooridega tööd veelgi süvendada siis saad kasutada selleks minu loodud töövihikuid.

 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv