Sisemine laps


     
 
Sisemine laps - tervendavad metafoorkaardid.

     
 
 
 
     
Igaühes meis on peidus sisemine laps. Nii nagu sa suhtud endasse, suhtud sa ka oma sisemisse lapsesse. Mitte kunagi pole hilja hakata oma Sisemisele Lapsele just nüüd lapsevanemaks, keda ta on endale alati soovinud. Sinu sisemine laps kannab endaga kaasas haavu, mis vajavad tervenemist ja mis mõjutavad sinu elu igal hetkel.

Pakis olevad pildid on hoolega valitud ja igaühes neis on sügav lugu ja peegeldused sinu elust. Kaardipakk on kujundatud ning valminud hingega sinu tervenemise võimaluseks. 
Pildid võivad tuua üles valusaid mälestusi, kuid see on tervenemise jaoks väga hea ja toetav. Kui tunned, et iseseisvaks tööks on teema sinu jaoks liiga raske, siis kasuta spetsialisti abi ja saate koos raskustest läbi. Teed seda ju enda tervenemise heaks. 


Kaardipakk koosneb 64-st metafoorkaardist (mõõdus: 7x10,5 cm, näidiskaardid leiad allpool), kasutusjuhendist (saadaval eesti, inglise ja venekeelne juhend) ja sametkotist.

Metafoorkaardid on tervendavad kaardid, sest nad aitavad sinu alateadvuse sügavusse peidetud aaretele ligi pääseda, töötades peegelduse põhimõttel, peegeldades objektilt tagasi sinu enda sisemaailma. See on iseendasse vaatamise võimalus, nii iseseisvaks kasutamiseks isiklikul arenguteel, kui ta professionaalses töös gruppidega ja nõustamisel.
Metafooridega töö aitab arendada intuitiivsust, ennast rohkem usaldada; mõista nii ennast, kui maailma; saada vastuseid oma küsimustele; teadlikkust, kus asjad alguse saavad; vastuseid, kuidas muuta oma elu. 

Kasutan metafooride abi oma igapäevases psühhoterapeudi töös palju. Tunnen, et olen pika praktika järel ja õpetajalt saadud tunnustuse alusel saanud küpseks, et tuua sinuni sinu tervenemise hüvanguks minu loovuses sündinud ideed.


Kaardipakkide autor ja kujundaja on Kristina Tamm - psühhoterapeut, Imago paarisuhete terapeut, koolitaja, superviisor.

Metafoorkaardipakk maksab 29.-. Telli siit. Soovitan juurde tellida ka sõnakaardid. Koos annavad need võimsama tulemuse.

Vaata ka teisi saadaolevaid metafoorkaarte.


Kui soovid metafooridega tööd veelgi süvendada siis saad kasutada selleks minu loodud töövihikuid.

   
  
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv