Minu suhe on Minu kätes

     
 
"Minu suhe on minu kätes" paarisuhte baasoskused. 
PREP-paarisuhtekoolituse üksikisiku versioon. Inglise keeles: Within My Reach.


     
 
 
 
     
Tegemist on tõenduspõhise täiskasvanute täiendõppe koolitusega ning põhineb aastatepikkustel uurimustöödel.

Koolitus annab paarisuhtest senisest hoopis teistsuguse perspektiivi. Sageli osalevad koolitusel need, kes on suhtes haiget saanud, lahku minemas või lahku läinud. Aga ka need, kes soovivad nüüd proovida oma uue suhte alguses teistmoodi ja ka need, kes tahavad olla paremini valmistunud oma tulevikusuhteks.

Within My Reach on oskustepõhine interaktiivne koolitusprogramm üksikisikutele. See ei tähenda, et sa peaksid olema vallaline, see tähendab, et koolitusel saad osaleda ka ilma partnerita.
Koolitus annab konkreetseid oskuseid ja uusi vaatenurki sügavamat rahulolu pakkuva ning emotsionaalselt rikastava lähisuhteni jõudmiseks.
Programm toetab osalejat iseenda paremal mõistmisel, teadliku armastuse mõtestamisel ning saadud oskuste ja kogemuste baasil isiklikke otsuste ja valikute tegemisel.2-päevaste koolituste ajad (kokku 16 h):
 
*31.10-01.11.20.a.  Weizenbergi  6-2, Tallinn, kl 10.00-18.00. Koolitajad: Kristina Tamm ja Meeli Laane

*28-29.11.2020.a. Weizenbergi 6-2, Tallinn, kl 10.00-18.00. Koolitajad: Kristina Tamm ja Meeli Laane.Soodushind 50.-. Tavahind 250.-
Väärtustades Elu Sa on Sotsiaalministeeriumi strateegiline partner.

Registreeri 
SIIN.

Kui sind teema huvitab, aga koolituse aeg ei sobi, siis anna oma huvist teda SIIN.Koha tagab täies mahus tasutud arve. Tähtajaks tasumata arve ja koht töötoas tühistatakse.
Registreerimise tühistamisel ei tagastata alla 50 eurost summat.


Osalejate arv on piiratud. Osalemiseks vajalik eelregistreerimine. 

Küsimuste korral võta ühendust mob: 50 20 796 Kristina Tamm
või kirjuta: info@siseminerahu.ee

Kui soovid kooolitusest rohkem kuulata, siis saad  Karmen Maikalu ja Hannes Hermaküla  jagavad oma mõtteid SIIN ning Andres Sild arutleb suhteoskuste üle SIIN.

 
     Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv