Milline on sinu armastus


     
 
Milline on sinu armastus? - tervendavad metafoorkaardid.

     
 
 
 
     
Tervendavad metafoorkaardid on loodud aru saamaks: mis on armastus ja milline on sinu enda poolt pakutav armastus? Mida oled lapsena õppinud armastuse koha? Kas liigud õigel teel või vajab midagi muutmist? Millist armastust sa tegelikult tahad ja mida edasi teha?
Pildid on hoolega valitud ja neis on peidus sügavad sõnumi, ning peegeldused sinu elust. andes võimaluse sinu tervenemiseks.


Kaardipakk koosneb 64-st metafoorkaardist (mõõdus: 7x10,5 cm, näidiskaardid leiad allpool), kasutusjuhendist (saadaval eesti, inglise ja venekeelne juhend) ja sametkotist.

Metafoorkaardid on tervendavad kaardid, sest nad aitavad sinu alateadvuse sügavusse peidetud aaretele ligi pääseda, töötades peegelduse põhimõttel, peegeldades objektilt tagasi sinu enda sisemaailma. See on iseendasse vaatamise võimalus, nii iseseisvaks kasutamiseks isiklikul arenguteel, kui ta professionaalses töös gruppidega ja nõustamisel.
Metafooridega töö aitab arendada intuitiivsust, ennast rohkem usaldada; mõista nii ennast, kui maailma; saada vastuseid oma küsimustele; teadlikkust, kus asjad alguse saavad; vastuseid, kuidas muuta oma elu. 

Kasutan metafooride abi oma igapäevases psühhoterapeudi töös palju. Tunnen, et olen pika praktika järel ja õpetajalt saadud tunnustuse alusel saanud küpseks, et tuua sinuni sinu tervenemise hüvanguks minu loovuses sündinud ideed.


Kaardipakkide autor ja kujundaja on Kristina Tamm - psühhoterapeut, Imago paarisuhete terapeut, koolitaja, superviisor.

Metafoorkaardipakk maksab 29.-. Telli siit. Soovitan juurde tellida ka sõnakaardid. Koos annavad need võimsama tulemuse.

Vaata ka teisi saadaolevaid metafoorkaarte.Kui soovid metafooridega tööd veelgi süvendada siis saad kasutada selleks minu loodud töövihikuid.

  
  
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv