Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv

 

 

 

Mida minu MINA tegelikult tahab

     
 
"Mida minu MINA tegelikult tahab?"

     
 
 
 
     

Telli e-mailile saadetav e-kursus hinnaga: 29.90  SIIT või töövihikuna saadav kursus hinnaga 35.- SIIT.

Aeg oma hinge eest hoolt kanda. Sinu hing teab, mida sina vajad, kuid tihti ei oska sa oma sisehääle sõnumeid üldse kuulda või tõsiselt võtta. Kuid sinu sisehääl teab ainsana kõige õigemaid vastuseid.

MIS ASI?
E-kursus „Mida minu MINA tegelikult tahab?“

KUS ja MILLAL TOIMUB?
e-kursusega saad liituda igal ajal, tööd saad teha sulle sobival ajal ja sobivas kohas ja sobival kiirusel.

MIDA SAAD?
Saad välismaailmalt saadavate peegelduste abil alateadvuse kaudu:
*kohtuda oma sisemise lapsega
*teada millised liivaterad hõõruvad sind sinu paarisuhtes
*näha millist teed mööda hetkel käid
* saada teadlikumaks, kes sa oled ja mida sa tegelikult tahad
* õppida universumist saadavaid, sinu elu toetavaid sõnumeid lugema
*õppida aru saama kuidas alateadvus sinu kasuks võib töötada
*õppida loovat päeviku kirjutamist
*teada kui uskumatult tõhusalt projektsioonid (peegeldused välismaailmalt) sind sinu elus edasi aitavad.


See annab sulle tõhusa abikäe kõige elus oleva paremaks mõistmiseks, soovitud muutuste sisseviimiseks elus ja toetab sind sellel teel. Näitab sulle suunda ja valgust tunneli lõpus, toetab sind edasi liikumisel sinu arengus, suuremas teadlikkuses iseendas, sinus olevate mustrite ja blokeeringute vabastamisel, raskemate hetkede ära kasutamisel hoopis enese arenguks. Näitab uusi võimalusi, mida sa enne polnud näinud. See avab sinu ees uue maailma. See muudab sinu elu. Iga sammuga edasi liikudes pole sa enam kunagi see, kes olid varem. Ja selleks kõigeks pead sa vaid kursusega teele asuma.

KUIDAS TOIMUB?
1. 30 päeva jooksul saad iga nädal 1-3 töölehte omale meilile, mille peaksid välja printima ja käsitsi ära täitma.
2. saad postiga kogu kursuse materjale sisaldava töövihiku.

MIS MAKSAB?
e-kursus maksab 29.90
töövihik 35.-

KUST LIITUDA?
Liitu KOHE: http://www.siseminerahu.ee/Mida-minu-MINA-tegelikult-tahab.

KELLE LOODUD?
E-kursuse/töövihiku on koostanud: psühhoterapeut, kliiniline kõrgema taseme paarisuhte terapeut ja koolitaja, superviisor ning paljude enesearengut toetavate töövihikute looja Kristina Tamm.

Programmi on heaks kiitnud kriisipsühholoog Ofra Ayalon Iisraelist.


Mis siis, kui sa muutud enesekindlamaks ja hakkad usaldama ennast rohkem?! Mis siis, kui parandad oma elu kvaliteeti ja elad täisväärtuslikumalt?!

​Mis on sinu elus või
sinu enda olemuses hetkel sellist, mis vajaks rohkem selgust, rohkem mõistmist, lahendust või mingit tõuget? Mida oled teinud sina oma hinge hoolduseks? Ma ei tea veel inimest, kelles valitseks täielik selgus, igavesti kestev lõputu rahu ja oskus kõigega hakkama saada. Inimese olemise aspektis on tema seisund iga päeva uute väljakutsega tõttu muutuv.

See teekond on põnevam ja ennast avardavam, kui sa arvatagi oskad.
E-kursus on koostatud tunnustuse saanud psühholoogilistest ülekannetel põhinevatest materjalidest. Samuti on kogu kursuse vältel sinu protsessi suunamas materjalide looja ise.

Oman psühhoteraapia alast haridust, olen sertifitseeritud EUROTASE poolt, olen terapeutide superviisor, kliiniline kõrgema taseme Imago paarisuhte terapeut ja koolitaja ning paljude unikaalsete enesearengut toetavate töövihikute looja. Kõike mis teen, seda teen hingest ja kirega, seega toetan ka sinu täisväärtuslikuma elu teekonda täie pühendumusega. Minu soov on sind aidata ja toetada, näidata teed ja hoida sind turvaliselt seal liikumas.

Kursus on teekond, mis aitab
*Parandada sinu elu kvaliteeti
*Suurendada sinu enesehinnangut ja enesekindlust
*Elada elusamat, täisväärtuslikumat elu


Hinge hooldus on sama oluline kui füüsilise keha hooldus ja kõik muu su elus! Me tegeleme oma keha füüsilise poole toonuses hoidmisega käies spordiklubis, hoolitseme oma välimuse ees ilusalongides, lõõgastame oma keha massaźis. Kuid oma hingerahu eest hoolt kandime on unustatud elust välja. Samas ei saaks seda kuidagi pidada vähemoluliseks elus, kui kõike muud eelnevat. Seda võetakse enamasti, kui midagi sellist, et läheb nagu läheb. Kuid, meie vaim vajab arenemist ja, et elada täisväärtuslikku elu, mõista elu rohkem, on oluline teadvustada ka selle teemaga regulaarse tegelemise vajalikkust. Kui sa ei soovi lasta elul ennast kanda sinna, kuhu ta kannab, on sul võimalik valida ise suunata selle kulgemist läbi suurema eneseteadlikkuse, mille saad kergelt lihtsama hinge hoolduse kaudu.

Kuidas töö toimub? Kursus on kogemuslik ja töö käib suuremas osas järjest saam haaval edasi viivate töölehtedega, mis tuleb kirjalikult täita. See on nagu sibulalt kiht kihi ära koorimine nähes aina allapoole sügavamaid tähendusi. Kasutan kirjutamise tehnikat oma enamustest materjalides, sest kirjalikult täitmine vabastab su peas olevad blokeeringud ja sa hakkad selle tulemusena leidma tõelisi AHAA’sid iseenda ja ümbruse osas, mis avavad su silmi ja aitavad sul elus edasi liikuda suurema teadlikkuse suunas. Teadmatus loob ärevust ja vaid teadlikkuse abil saab luua sisemist rahu. 

Parima tulemuse saamiseks täida iga nädal 1-3 töölehte, mille jaoks on vaja võtta aega nädalas kokku 2-3 h nende käsitsi täitmiseks, et tagada oodatud tulemus. Seega pead olema teadlik, et pead enda jaoks leidma segamatut aega, et saada soovitud tulemust, kuid saad seda teha sulle sobival ajal ja kohas. Suurema tihedusega töötades ei jõuaks sa püsida järjel ja ei jõuaks teemasid endasse integreerida. Kõik vajab aega. Sa oled toetatud kogu kursuse vältel minu poolt, kui vajad midagi küsida.Telli e-kursus (iga nädal saad e-mailile 1-3 töölehte)  SIIT 
või töövihikuna kursus (kätte saad posti teel) SIIT.


Kas teadsid, et inimese üheks sisemiseks vajaduseks on areng. Ma annan sulle abikäe, et aidata sul edasi liikuda oma eluga, mis iganes valdkonnas sulle seda hetkel vaja oleks. Ma ei tea inimest, kellel ei oleks soove midagi oma elus muuta. Seega oled sina just see, kellel on sellest programmist suur kasu. See on parim pakkumine, mis aitab sul kanda oma hinge eest hoolt. Sinul on vaja vaid teha valik kursusega liituda.

Kursuse on koostanud psühhoterapeut, kliiniline kõrgema taseme paarisuhte terapeut ja koolitaja ning paljude enesearengut toetavate töövihikute looja Kristina Tamm.

Loe tagasisidet SIIT