UUDISED:

Metafoorkaartid
Sisemine Rahu on teekond südame tervendamiseks ja meele vabastamiseks. See on investeering sinu paremasse tulevikku sinus eneses.

Kontakt

     
 

     
 
 
 
     
Kristina Tamm -  


Hariduskäik:

Imago terapeutide superviisor 2017-2019

PREP-paarisuhte koolitaja 2017-2019.a.

Andestamise ringi juhendaja 2018 a

Imago kõrgema taseme paarisuhte terapeut 2013-2017.a.

Imago koolkonna töötubade koolitaja 2015-2017.a.

Rännaku intensiivkursus Brandon Baysi juhendamisel ja lasterännak Bettina Hallfax'i juhendamisel- Rännaku treener 2014-2015.a


Transpersonaalse hüpnoteraapia-psühholoogia erakool - Transpersonaalne psühhoterapeut 2013-2016.a.(sertifitseeritud EUROTAS'e poolt)
Inimesed on öelnud minu kohta, et motiveerin ja inspireerin neid palju. Siin on väike tagasiside inimestelt, kes on kirjutanud, mis neid motiveeris ja inspireeris minus:

Naudin seda kuidas Sa arendad ise-ennast igapäevaselt, kuidas saab veel paremini. Naudin vestlusi Sinuga, mis on sisukad ja "to the point", imetlen seda kuidas kasutad igat oma hetke maksimaalselt, teed asju kirega, elad kirega ja põhjalikkusega. Väga kallis oled kõikide oma tugevuste ja nõrkustega.
 
Mind inspireerib sinu juures visadus ja pühendumine. Tundub, et kui oled midagi pähe võtnud, siis teed selle igal juhul ära, isegi kui selleks on vaja läbi kivimüüri minna. Oled väga töökas! Kui millalgi mainisid, et said Stokkeris aasta parima müügimehe tiitli, siis mõtlesin endamisi, et see ongi ju loomulik - teistmoodi ei saakski ju olla. Oled ambitsioonikas. Millegipärast tundub mulle, et võid põrmustada kõik, kes (või mis) sulle su eesmärkide poole pürgimisel takistuseks ette võivad jääda.
 
Mind inspireerisid seisma silmitsi häirivate asjadega. Kui enne "kannatasin" vaikselt ja kirusin enda ette või jagades mõnega, siis nüüd lähen ja ütlen, lähen ja teen.
 
Mind inspireeris see ideederohkus ja efektiivsus ja kirg ning pühendumine, mis tagavad sulle edu. Sa vead välja!
 
Mind inspireeris sinu juures kõige enam julgus avada endas ja päevavalgele tirida ka kõige süngemad kogemused ja tunded, mida oled kogenud. Fantastiline! Ja ma olen rõõmus, väga rõõmus, et olen läbi kooli sind tundma saanud.
 
Sinu jäädvustatud pildid või mingile konkreetsele objektile/subjektile fokusseeritud pildid (sellised sümbolistlikud) on jätnud mulle sageli sellise müstilise tundeelamuse. Ja viinud mind mõttele, kes oled Sina ja mis sõnumit Sa endas kannad.
 
Sinust piltidest õhkub sügavuti minekut, sisemist rahu ning mingil ähmasel määral ka üksildust. Sinu loodud kunst on kahtlemata nauditav ja drastilisele argipäevale alternatiive pakkuv. Aastaegade vaheldumisega kaasnevas värvidemängus võib kaotada reaalsustaju (minna kõrgemale oma mõttetasandist) ja enesekesksuse - olla loodusega üks.
 
Eelkõige inspireerid Sa kui isiksus, kellel on teistele palju jagada.
Minu lugu:

Ma võin olla tugev, aga ma ka olen nõrk, õrn ja habras. Ma vajan samuti hoolimist ja hoitust nagu iga inimene. Austust ja märkamist. Olen oma teekonnal õppinud, et julgus näidata oma nõrkust on meie suurim tugevus. See on rada, mille pidin läbi käima, et saada vabamaks lasta lapsepõlvest ja elust kaasa võetud õpetused ja sõnumid teiste poolt ning jõuda sinna, kus minu enda hing on rahul. Ma tunnen, et nüüd olen ma kodus. Kuid tuleb olla teadlik, et kogu elu on teekond.

Kooli teele asusin läbi oma valude ja rahulolematuse. Kuue aastane teekond koolis oli kui ookeanil seilamine, kus kurbusel ja nutul ei tahtnud tulla lõppu. Ma ei teadnud, et kõik see oli minu sees peidus ja otseselt või kaudselt mõjutas iga hetke ja valikuid mu elus. Selle vabaks laskmine oligi võimalik vaid sammhaaval. Tüki kaupa. Muidu ei peaks me sellele vastu.
Kuid oluline on mitte alla anda oma valitud teel. Nii võivad saada ka võimatuna näivad asjad võimalikuks. Parim kasvamine toimub läbi valu. Ja vahel võib mõni tee võib olla lihtsalt pikem. Tähtis on teadlikus ja soov ja eesmärk, et sa tahad sellest jamast välja ja midagi muuta.
Edasi tuleb asuda teele. Eneseareng on elukestev teekond, sest kui ühe probleemi lahendad, võib elu veeretada sulle teele uusi asju. Selles arengus saad aga valida, kas need uued teele veeretatud asjad sind enam sama moodi mõjutavad ja käivitavad. Ühel hetkel hakkadki märkama, et see, mis enne oli valus, ei ole enam valus. Sest sa oled muutnud ennast ja enda suhtumist. Teisi me muuta ei saa.


Olen naine ja ema oma imelisele täiskasvanud tütrele. Olen sõprade jaoks inimeste inimene. Psühholoogia valdkonnale eelnenud 12 aastat on möödunud väga heade tulemustega müügitöö valdkonnas alustades müügiesindajast kuni müügidirektorini välja. Kogu elu ongi müük ja suhted. Seega olen õiges kohas oma elus ja õigete asjade keskel. Tehes neid hästi, pühendudes hingega.

Minu moto: Ära kadesta teisi, saa ise heaks!

Praegu on minu siiras rõõm aidata ja toetada ka teisi leidmaks nende teed sinna kohta, kus nende hing on rahul.