Kohtumine sisemise lapsega

 
     
 
Kohtumine sisemise lapsega on materjalid sarjast "Teekond alateadvusesse".

     
 
 
 
     
Tegemist on sümbolitelt varjatud võrdlusi peegeldavate teraapiliste materjalidega, mis on mõeldud iseseisvaks tööks.
Selle meetodi abil saame oma analüüsiva mõtlemise ümber lülitada kuulama oma sisehäält ja olla iseenda tervendajad.

Vaata ka teisi "Teekond alateadvusesse" sarja materjale.

"Kohtumine sisemise lapsega" on saadaval 100 lehelise töövihikuna ja tellida saad SIIT.
Hind 75.-. 
Töövihik saadetakse sulle Smartpostiga.


Loe osalejate TAGASISIDET  materjalide kohta SIIT.


Kellele need materjalid on?
Kõigile, kes soovivad oma sisemist last rohkem mõista, läbi alateadvuse ja sisemaailma temaga rohkem kontakti saavutada; ennast rohkem usaldada; saada teadlikuks oma sügavamatest sisemistest vajadustest saada teadlikkust, kust paljud asjad alguse saavad.

Töövihik on ideaalne iseseisev töövahend neile, kes soovivad tegeleda isiksusliku kasvuga. Töövihik on kui sinu terapeut, mis viib läbi professionaalsete meetodite samm haaval samade vastusteni, kuhu jõuad ka teraapia kabinetis.


HOIATUS! Professionaalselt koostatud töövihik võimaldab väga sügava taseme tööd oma sisemaailmaga ja võib üles tuua valusaid ja raskeid mälestusi minevikust. Kuid just need valud on sinu probleemide põhjuseks. Kui sa neisse ei vaata, ei muutu midagi.
Üles tulevad mälestused aitavad mõista sinu sügavamaid sisemisi vajadusi. Nende taga olevad valud ongi sinu elus olevate murekohtade põhjustajad. Töövihiku eesmärk on need sinus üles leida ja aidata neist teadlikuks saada. 


Sinu sees on sinu Sisemine Laps. Läbi alateadvuse oled sa temaga ühenduses. Sinu Sisemise Lapse meeleolu, tunded ja vajadused mõjutavad sinu elu. Haiget saanud Sisemine Laps ilmutab ennast sinu kõikides elu situatsioonides. Kui sa eirad oma Sisemise Lapse tundeid ja vajadusi, siis hakkavad need endast märku andma sulle ebasobival viisil. Sinu elulised probleemid on saanud alguse lapsepõlvest.
Me kõik oleme kunagi olnud lapsed. Sisemine Laps ei taju aega, minevikus kogetu on jätnud haavad ja puutudes olevikus sama ärritajaga, tunned sama valu. Sa näed olevikku läbi mineviku.
Sa võid saada oma Sisemisele Lapsele lapsevanemaks, keda tal pole kunagi olnud. Pakkudes talle hoolt ja lohutades teda, siis, kui ta seda vajab. Sa saad seda teha ainult siis, kui sa tunned teda ja tead tema vajadusi. "Kohtumine sisemise lapsega" töövihik aitab sul saada kontakti sinu sees oleva Sisemise Lapsega. Aitab mõista sinu elu mustreid ja sinu sees toimuvat. Sinu alateadvuses oleva Sisemise Lapsega kontakti saamiseks kasutame varjatud võrdluseid ja kirjutamise tehnikat. Kui sa mõistad ennast paremini, saavad mõista ka teised Sind paremini. Kohtumine sisemise lapsega on teekond oma mugavustsoonist välja, enesearengu teekond. 


Nende materjalide abil saad teadlikuks oma sisemise lapse vajadustest, hakkad mõistma rohkem ennast, märkad käitumismustreid ja jõuad nende läbi järeldusteni, kust asjad alguse on saanud.  See on enese leidmise retk, kus avastad iseendas peidus olevad rikkused ja õpid tundma oma sisemaailma ja sügavaimaid vajadusi.

See aitab sul teadlikuks saada, miks sa tunned teatud tundeid, muljeid ja eelarvamusi.  See vaade sissepoole annab sulle paindlikul moel teada sellest, mida sa peegeldad endalt välismaailmale ja sellest, mis sind emotsionaalselt ja mentaalselt aktiveerib. See õpetab sind nägema sinu unikaalset sisemist last koos sõnumitega ja vajadustega, mida sa endas kannad, kuhu iganes sa lähed.

Ükspuha kuhu sa vaatad, siis kõikjalt peegeldub sulle tagasi sinu enda elu ja sinu enda tunne. 

Need Enesearengu akadeemia unikaalsed materjalid on kokku pandud oma ala proffessionaali poolt ja on kui psühholoogiline esmaabi, võimaldades kliendil teha samal tasemel iseseisvat tööd, kui terapeudi juures.
Programm koosneb psühhoteraapia uuematest suundadest: varjatud ülekannete meetodist ja tüvilausetest.Kuidas materjale tellida?
1. Telli töövihik (100 leheline)  hind 75.-


2. Tasu sinu meilile tulnud arve.

3. Peale arve laekumist 
saadan töövihikud sulle postiga.Kui tahad rohkem teada, siis loe edasi.

Kuidas see toimib?
Sa näed ja tajud kõike, mis su ümber on. Sa õpid ja identifitseerid, määrad tähenduse kõigele, millega sa oled kokku puutunud. Kõik see salvestub su alateadvuses. Selle programmi abil saad kontakti iseenda sisemise häälega ja õpid kuulama seda, mida see räägib. Sa õpid leidma vastuseid läbi sümbolite.

Töö toimub sümbolite ja metafooride ehk varjatud võrdluste abi läbi varasemate kogemuste. See tähendab  ülekannet sinu elust visuaalsele pildile, mis annab igaühele personaalse, just tema elule vastava tõlgenduse. Sümbolite tõlgendus baseerub sinu isiklikul tõlgendusel erinevatele sõnadele sinu sõnavaras. Need on saanud tähenduse läbi selle, mida sa koged, näed ja oled õppinud.

Sümbolite ja metafooride abil aktiveeruvad asjad, mille osas oled olnud sisemiselt puudutatud. Sa saad teadlikuks oma alateadlikest tunnetest. 


Kuidas materjale täita?

Telli materjalid sulle sobival ajal. See toimub, kui iseseisev kursus ning on sulle kättesaadav sõltumata sinu asukohtast. 100 lehelise programmi materjalid saad töövihikuna.
Sina pead lehed täitma käsitsi vastates. Vaid siis saab tulla soovitud tulemus. Küsimused aitavad sul liikuda samm haaval teema sügavamale ja kergendavad sinu loo kujunemist. P
rogrammi tempo valid sina ise.


Iga uus pilt on uued sümbolid ja metafoorid, mis loovad dialoogi sinu ja pildi vahel. Sa hakkad nägema seal erinevaid hetki oma elust, mis aitavad sul ühendust saada oma sisemaailmaga. Igaühel on oma sisemine raamatukogu, kus kõik sinu mõtted saavad tähenduse ja on mitmel moel unikaalsed. Sa reageerid piltidele erineval moel, nad toovad sinus välja erinevaid tundeid.
Pildid aktiveerivad mälestused, mida oled kogenud oma elu jooksul, sa hakkad tundeid tundma, märkama vastamata jäänud igatsusi ja saama vastuseid. Kõik maailma aarded ehk vastused on peidus sinu sisemises raamatukogus. Ainult sina tead, mida need pildid sinu jaoks tähendavad. Luba oma sisemisel teadlikkusel olla omale teejuht.  

 
Milles seisneb personaalsus?
Kui sina ja mina kuuleme mingit sõna, siis me tõlgendame seda erineval viisil. Selliselt, mida see tähendab just sinu või minu jaoks. Selle tähendus põhineb sinu isiklikul kogemusel, tunnetel ja mälestustel, mida sa kogesid sellega sõnaga kokkupuutel. Siit tekib sinu isiklik sõnaraamat. Sisemiselt, ilma teadlik olemata, sa eraldad, kategoriseerid ja sildistad kõike. Edasi teed eeldusi, mis baseeruvad su sisemisel sõnaraamatul. 

Me võime olla kogenud ühte kogemust, kuid sinu eriline mälestus võib olla minu omast erinev. Ja selle pärast see tähendab sinu jaoks midagi muud, kui minu jaoks, sest ta lähtub sinu isiklikust kogemusest.
 

Mis sa sellest saad?
Materjalide abil saadud tähelepanekud viivad uutest avastustest AHAAdeni välja.
Siit tuleb teadlikkus, miks asjad on nii.
Siin on sinu vastused.
Siin on sinu sügavaimad igatsused.
Kui saad vastused ehk saad teadlikkuse ja märkamise, siis saab hakata toimuma muutus seal, kus sa seda vajad.

Vahel püüad otsida vastuseid ja lahendusi oma muredele väljastpoolt. Küsiva pilguga vaatad maailmas ringi.... ja tahad vastust: „ Palun öelge, mis ma pean tegema“?

Kuid ainus, kes teab, mis sa pead tegema, oled sa ise.  

Need materjalid on sinu suunaviit teekonnale, mis viib sind avastusretkele iseendas. Sa saad tuttavamaks on sisemaailmaga, õpid usaldama seal olevad informatsiooni ja hakkad märkama, et sinu enda sees ongi vastused sinu küsimustele. Vastused sinu seest saab kätte õigete tööriistadega ja küsimustega. 
Materjalide abil saad kiireima kontakti oma alateadvusega. See on kõige tõhusam ja soodsam viis endast teadlikumaks saada.


Materjalid on koostanud psühhoterapeut, transpersonaalne coach ja kõrgema taseme kliiniline Imago paarisuhte terapeut ning koolitaja Kristina Tamm.

Kunstituba OÜ ei ole käibemaksu kohuslane
.
Materjalide eest tasuda saab ka ettevõtte arvelt, selleks lisage registreerimisel ka Firma nimi.

Loe osalejate TAGASISIDET  materjalide kohta SIIT.Mille poolest "Teekond alateadvusse" sarja materjalid omavahel erinevad?
Iga materjal on samm edasi sügavuse poole sinus. Need ei ole konkreetselt teineteisest sõltuvad, seega pole oluline millises järjekorras need tellid. Soovitav on siiski alustada esimesest ja liikuda samm haaval oma teadlikkusega edasi. 

1 osa Uks alateadvusesse aitab läbi sümbolite sammhaaval saada kontakti enda sees peidus olevaga.

2 osa Kohtumine iseendaga 
aitab mõista mida sina vajad.

3 osa Kohtumine sisemise lapsega aitab üles leida enda sees oleva sisemise lapse ja mõista tema vajadusi. 

4osa Vastamata ootused paarisuhtes aitab mõista, millised on sinu vastamata ootused ja kuidas need tuua oma ellu.


5 osa Kuhu viib sinu tee aitab mõista millisel teel liigud hetkel, mida igatsed ja vajad tegelikul, kuhu tahad liikuda, mis sind tagasi hoiab ning mida saad enda heaks edasi liikumises ära teha.

 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv