UUDISED:

Metafoorkaartid

«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


TÄNA SOODUSHINNAGA:


Sisemine Rahu on teekond südame tervendamiseks ja meele vabastamiseks. See on investeering sinu paremasse tulevikku sinus eneses.

Kiirtee vastusteni

        
     
 
"Kiirtee vastusteni - vastused on sinus eneses olemas" tööleht

     
 
 
 
     

Miks seda vaja on? - Otsid vastuseid oma küsimustele? Tahad muutust oma elus? Tunned rahulolematust milleski? Tunned paigalseisu? Otsid tõuget liikuma hakkamiseks? Ei tea mida tahad? 

Kiirtee vastusteni tööleht aitab luua selgust ja AHAA efekte. See aitab sul luua selgema pildi sinust endast ja sinu hetkeolukorrast erinevates situatsioonides ja valdkondades: sina ise, suhted, lapsed, töö, raha, hobid, õppimine, muu jm.

Töölehel olevate metafooride (varjatud võrdluste) ja küsimuste abil liigud sammhaaval lähemale vastustele, mis on sinu enda sees olemas, kuid sa ei ole osanud neile ligi pääseda.
Teraapias ei ütle sulle nõustaja seda, mida sa pead tegema. Ta aitab sinu enda seest saada kätte vastused kasutades selleks lihtsalt õigeid küsimusi

Proffessionaalsed küsimused õiges järjekorras viivad sind samm haaval vastustele lähemale. 
 Küsimused viivad su kohta, mida sa ise ei oska alati endas vaadata ning aitavad näha olukordi teise vaatenurga alt.

Kiirtee vastusteni töölehe abil saad leida üles liivaterad sinu kingast

Töölehtedega saad oma teema ise läbi töötada. See on kõige kiirem ja soodsam viis lahendusi saada.Mida see tööleht ikkagi siis tähendab?
 
Tööleht on kui mini töövihik iseendaga töötamiseks. See sisaldab spetsiaalseid erialaseid suunavaid küsimusi või lausete alguseid, mis tuleb sul endal lõpetada. Tööleht tuleb täita ära kirjalikult käsitsi kirjutades. Nende küsimuste ja lausete abil näed enda teemasid selliste nurkade alt, kuhu sa ise pole osanud vaadata. Küsimustele vastates näed laiemat pilti oma teemast ja leiad kergemini suuna edasi liikumiseks. 

Tööleht on kiire abivahend, kui sa ei taha terapeudi vastuvõtule minna. See aitab jätta analüüsiva mõtlemise hetkeks kõrvale ja saada vastuseid teistmoodi. Samuti on see ka hea lisa abivahend oma terapeudi külastuste vahel. Siit saadud vastused aitavad sul liivateradega tegeleda ja kiiremini nad kingast välja raputada. Enne, kui on tekkinud suur vill, mille ravimine on palju valusam ja aeganõudvam.
Töölehe koostamisel on kasutatud psühhoteraapilist teooriat varjatud võrdluste ülekandmisel. 

HIND 49.-

Kuidas töölehte tellida ja mida sellega teha?

1. Telli tööleht siit.
2. Ostmisel kirjuta kommentaaride lahtrisse lühidalt oma teemast, mille kohta tahad vastuseid saada.

3. Edasi tasu sinu meilile tulnud arve.
4. Peale arve laekumist saad mõne päeva jooksul oma meilile töölehed.


5. Sinu kohustuseks jääb need täita ja sealt saadud vastuste abil asuda liikuma soovitud suunas. 

6. Kui soovid sellest võtta maksimumi, siis võta vastu mu KINGITUS. Selleks saada hiljemalt 2 nädala jooksul peale töölehe kätte saamist oma täidetud materjalid mulle meilile info@siseminerahu.ee.  Nädala jooksul peale seda saad tagasisideks spetsialisti tähelepanekuid.
* Juhul, kui sa soovid saada hiljem, kui kaks nädalat peale töölehe saamist, analüüsi sellele, kui tuleb tasuda lisatasu 25.-


Peale töölehe täitmist on sul olemas parem ja teadlikum lähtekoht – teadmine, millest saavad osad su probleemid alguse. Nüüd saad liikuma hakata juba kindlamas suunas. Õppimine ja muutused ei pea toimuma alati läbi suure valu.
Märgates liivaterasid kingas enne, kui nad villi hõõruvad, saab nad kergemini välja raputada.
 

Ole teadlik ka sellest, et sa ei muutu koheselt teiseks inimeseks. Muutused on protsess. 
Muutused saavad leida aset siis, kui saabub teadlikkus – selgem pilt sellest, mis on erinevate asjade taga. Õiged küsimused aitavad sul saada õigeid vastuseid, mis tõstabki su teadlikkust.
Teadlikuks saamine, selle aktsepteerimine ning kohanemine võtavad kõik aega.

Võib-olla läheb sul veel vaja aega, et üldse tunnistada neid liivaterasid. Märka oma vastupanu kohti. Neid hetki, kus sa vihastad, tahad vastu vaielda, pole nõus. Need kohad on juba sinu villid, mitte enam liivaterad. Just nende kohtadega, kus tekib trots, viha ja vastuhakk, tulebki tegeleda, et muutus saaks aset leida. Kõik, mis meid ärritab on meie kasvamise koht.

Võib-olla aga olid neist juba teadlik, aga sa pole selleks midagi teinud, et neid välja raputada. Nüüd saad seda teha.

Kui tunned, et vajad rohkemat saadud "liivaterade" teemade siis loe eneseabi raamatuid, otsi teematilisi kursuseid, tugigruppe, töötubasid, sobivat nõustajat. See toetus võib olla sulle vajalik seni, kuni oled valmis liivaterad välja raputama oma kingast.
Töölehe eest tasuda saab ka ettevõtte arvelt, selleks lisage registreerimisel ka Firma nimi.

Töölehe koostaja Kunstituba OÜ ei ole käibemaksu kohuslane
.


Tagasiside klientidelt on 
 siin.