Kadunud ande tagasitoomine

     
 
Kadunud ande ja loovuse tagasitoomise 12 nädalane programm.

Me sünnime kõik loovatena. Mõelge väikestele lastele, kui loovad nad on. Siis aga hakkame saama teistel sõnumeid: sul pole üldse laulu häält, sina küll ei oska joonistada, sa tammud nagu karu, teised naeravad su üle jne. Me läheme nende sõnumite tõttu lukku ja surume oma loovuse alla.

     
 
 
 
     
See kursus aitab sul aru saada, mis on pannud sinu loovuse lukku, kuidas läbi murda neist hukkamõistvatest sõnumitest ja kuidas jälle olla loov - selline nagu sa sünnipäraselt olid. Ning annab võimaluse teha seda, mida süda on soovinud teha juba kaua aastaid.

Wikipedia järgi on loovus isiksuse omaduste kogum, mis annab eeldused mistahes inimtegevuse valdkonnas probleeme uut viisi lahendada ja algupäraseid tulemusi saada.


Kadunud ande taasleidmise programm toimib kui e-kursus ja kestab 12 nädalat. See tähendab, et igal nädalal saad oma meilile uue nädala materjalid ja ülesanded. Sa saad seda läbi teha sõltumata kohast ja ajast.

See programm on sulle, kui oled kogenud mis iganes hetkel  ja olukorras elus, et vaatad kadedusega teisi ja ütled, kui ma vaid ka....  
Sest ka sina võid tegelikult olla selline nagu need, kellega sa ennast võrdled.

Sa ei pea olema juba teele asudes parim. Parimaks saadakse pikal teekonnal.


Telli omale e-kursus ning asu teele. Kuni seisad paigal, ei liigu sa kuhugi.


Töövihiku saad tellida SIIN. (Tavahind 75.-) Soodushind 49.- 
E-kursuse saad tellida SIIN. (Tavahind 75.-) Soodushind 39.- Siin kursusel sa õpid: avastama oma blokeeritud annet. Siin ootab sind intensiivne taaskohtumine oma soovidega, hirmudega, lootustega ja võitudega. See kogemus toob sulle põnevust, masendust, viha, hirmu, rõõmu, lootust ning lõpuks vabadust.

Sa ei ole kehvem kui teised. Sa oled alustanud võib-olla lihtsalt hiljem või teiselt tasandilt ja oled pärsitud olnud teistsuguste sõnumitega. Kunagi pole hilja!

Oluline pole vanus ega elutee, see, kas sul on loov karjäär, milline on su elukutse, hobi või unistus, oled sa kunstnik, müügimees või koduperenaine, kunagi pole liiga hilja, liiga enesekeskne, isekas ega rumal oma loovat mõtlemist edasi arendada või üles leida sealt, kuhu see kunagi maetud sai.

Kursuse harjutused muudavad teadvuse seisundit, kuigi sa ei tee eriti midagi peale kirjutamise ja mängimise ette antud ülesannete alusel.
Tulemused saabuvad umbes 12 nädala pärast.

Ole järjepidev ja läbimurre ei jää tulemata.

Sa lood oma teadvusesse rajad, mida mööda saavad liikuda loovad jõud. See on nagu raviskeem, millega end isetegemise meetodil tervendad. Seda võib nimetada lausa vaimseks kiropraktikaks.

Me kasutame teatavaid võtteid, et saavutada kontakt sinu loova energiaga ja universumiga. Kui sa kasutad etteantud tööriistu ja iganädalasi ülesandeid, käivitad palju muutusi. Peamine muutus on sünkroonsuse tekkimine. Kuidas tellida?

1. Vali sobiv lahendus:

Töövihiku saad tellida SIIN. (Tavahind 75.-) Soodushind 49.-
E-kursuse saad tellida SIIN. (Tavahind 75.-) Soodushind 39.-


2. Tasu sinu meilile tulnud arve.

3 Peale arve laekumist 
saadan töövihikud sulle postiga ja e-kursuse saadan meilile ning sina pead selle  välja printima, sest oluline on käsitsi täita, vaid siis saab tulla soovitud tulemus. Materjalid tulevad meilile 1 x nädalas.

Kursuse eest tasuda saab ka ettevõtte arvelt, selleks lisage registreerimisel ka Firma nimi.

Kursuse korraldaja Kunstituba OÜ ei ole käibemaksu kohuslane
.

Peale arve tasumist saad e-kursuse korral iga nädal järgmise 12 nädala vältel jooksva nädala ülesanded oma meilile. Töövihik saadetakse sulle postiga.
Sinu kohustuseks jääb need täita (võimalusel tähtaegselt ja kohusetundlikult).

Loe klientide tagasisidet programmi kohta siit.


Miks e-kursus? 
Kas sinu elus on asju, mida sa sooviksid muuta või millega sa rahul pole?

E-kursus on uudne, mugav  ja soodsaim lähenemine just nende olukordade muutmisele, millega sa oma elus rahul pole või mis vajaksid muutmist.

12 nädalat on just piisav aeg, kus esimesed muutused saavad hakata aset leidma. Edasine on juba sinu valida, kas jätkad nende muutuste teel, millel alustasid või võtad saadud info endale pikemaks läbi töötamiseks.

*Sa saad seda teha harjutusi ja ülesandeid sulle sobival ajal ja sulle sobiva tempoga, vajadusel ka pikemalt kui 12 nädalat.

*Sa saad kursusega alustada kohe, kui tahad, telli vaid kursus ja alusta!

*Sa saad kursuse materjale läbi töötada kus iganes, sa ei pea selleks kuskil grupis või terapeudi juures kohal käima.

*See aitab säästa terapeudi juures käimisele kuluvat aega.

*See säästab raha (1 h terapeudi juures maksab 50.-).


*Kui oled inimene, kes ei taha oma muredest kellelegi (ka terapeudile) rääkida, on see parim lahendus ise oma murekohtade läbi töötamiseks oma ala spetsialistide abil koostatud materjalidele toetudes.

*See aitab sul igal juhul endast teadlikumaks saada, näha asju sellise nurga alt, nagu sa ise pole varem näinud.

*Kui sul omal kipub motivatsiooni väheks jääma tegevuste lõpuni viimisel, siis 12 nädala jooksul iga nädal saabuv uus ülesanne aitab sul hoida ennast rohkem selles protsessis ja mitte katkestada.

 
 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv