Hirmu päevik

     
 
Hirmu päevik (VARSTI TULEKUL)

     
 
 
 
     
Mina isiklikult kardan terve rida asju. Ma kardan pimedust, ämblike, kõrgust, suletud ruume, verd, vett, äikest. Sügavamalt mõeldes kardan vahel, et ma pole veel piisavalt hea kõigis oskustes, et mul puudub anne mõne teema valdkonnas, kardan, et saan suhtes haiget, kardan, et ei leia tööd. Kardan muutust.

Mida sina kardad?

Iga inimene kardab terve suure hulga asju. Laiemalt võib öelda, et kõik mis pole meile tuttav on hirmutav. Ja kuna hirmul on suured silmad, siis on hirmud suures osas ka meie fantaasia vili. Kui palju meil jääb elus tegemata hirmude pärast. Hirmud juhivad meie elu. 
Kuidas kõlaks aga see, et meie juhime hirmu?
 
Hirmu päevik on programm, mis aitab läbi minna oma hirmudest. Hirmu kõrvaldamiseks tuleb hirmuga tegeleda. Selleks tuleb teha teadlik pingutus hirmu suunas. 
Vaatame oma hirmu alt-pealt-keskelt ja veel mitme nurga alt. Sellega kaardistame hirmu maa-ala. Millest oleme rohkem teadlikud, see ei hirmuta meid enam nii paju.

Hirmudeks pole mitte ainult foobiad, näiteks kõrguse või ämbliku kartus. Hirmudeks on iga muutus meie turvatsoonist ja mugavustsoonist väljaspool. Kas positiivne muutus on hirmu poolt haaratud. 
Koos käime päev päevalt läbi igapäevased väiksed ja suuremad hirmud, vaadates nende taha, hinnates nende reaalsust ja uurides, mida vajame selle ületamiseks kuni sinnamaale, et mis siis tegelikult ka juhutma hakkab, kui hirmu tekitav olukord käes on. Vaatame oma hirmudele otsa ja teeme neist oma kasvamise võimalused, mitte ei lase neil oma elu juhtida.

Lisainfo tuleb lähiajal.

 
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv