Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv

 

 

 

Gestaltteraapia

     
 
Gestaltteraapia.

     
 
 
 
     
Gestaltteraapia on loodud Ameerikas psühhiaater Fritz Perls’i, gestaltpsühholoog Laura Perls’i  ja nende kaastöötajate koostöö tulemusel Ameerikas 1950. aastate algul .
Gestalt tähendab terviklikkust, terviktaju, tervikkujundit. Gestaltmeetod vaatleb inimest kui tervikut ja tema eesmärgiks on iseseisva, oma võimeid tundva, tulemuslikult tegutseva ja vastutustundliku isiksuse areng.
Gestaltteraapia seisab peamiselt neljal sambal: tunnetel, ‘siin ja praegu’ elamisel, heal kontaktil, vastutusvõimel ja teadlikkusel. Põhiliselt keskendub see teraapia emotsionaalsele intelligentsusele ja kehast teadlikkusele, rõhutades inimese keha-hinge-vaimu või aistingute-tunnete-mõtete terviklikkust ja integratsiooni. 
See meetod pole mõeldud ainult neile, kel sügavamad mured juba on, vaid ka neile, kes tahavad ennast rohkem tundma õppida
.

Teraapia tulemusel  suureneb enesemõistmine, emotsioonide väljendamine, vastutustunde võtmine oma elu eest, paraneb ka enesehinnang ja suhtlemisoskus ning kasvab üldine lootusrikkus.

Tekkis huvi? Kliki siia.Vajadusel nõustamine võimalik ka skypi teel.