Enesemüük

     
 

Enesemüük. Kuidas edukamalt oma Toodet/Teenust müüa.


 
 
 
See on koolitus neile, kes oma igapäevatöös pole müügiinimesed, aga vajaksid teadmisi ja oskust oma teenuse või toote müümiseks. Sest just need inimesed vajavad ka lihtsamaid müügioskuseid, et olla edukamad ning seejuures olemata agressiivsed müüjad.

Näiteks võiks see sobida neile: koolitajad, grupijuhid, terapeudid, iluteenuste müüad, massöörid, käsitöölised, kunstnik, fotograafid, treenerid, teenuste pakkujad, jpm. Kõik kes müüvad oma toodet või teenust väikeettevõtjana või hobikorras.

Sa võid olla uskumusega, et sa müüa ei oska ja oled ehk alla andnud juba ammu. Kuid meil polegi eesmärk sind muuta tippmüügimeheks.

Me õpetame lihtsad põhitõed, millest teadlikuks saamine aitab sul juba järgmisel päeval selle temaga edasi tegeleda, ilma et peaksid sündinud müügiinimene olema.

Müügist sõltub tulemuslikkus ja hea marketing toetab müügiedu.

See koolitus EI PÜÜA sind muuta ühe päevaga müügiguruks, aga annab sulle kindlasti julgust ja palju uusi teadmisi tulemuslikumaks tegutsemiseks.

Õpid aru saama, mis sind pidurdab ja kuidas seda enda kasuks pöörata.
Saada teada palju olulisi pidetaile, mis kokku mõjutavad müüki.
Räägime kliendi ostukäitumisest ja reklaamide mõjust.
Räägime hobi ja ettevõtluse erinevusest.
Äriplaani ja turundusplaani vajalikkusest.
Kui sa aga pole veel täpselt otsustanud, mida müüa, kuid tead, et tahad midagi teha, siis püüame aidata sul leida teema, mis sobiks just sinul jaoks enim.
Teeme ka praktilised tööd enamustel teemadel, mis aitavad sul kogu protsessis sügavalt läbi kogeda.

Koolituse järel saad soovi korral juurde tellida ka müügimentori toe täpsete sammude tegemiseks.

Kellelt siis veel on parem õppida, kui mitte oma professionaalidelt.

Koolituse viib läbi enesearengu koolitaja ja nõustaja Kristina Tamm.
Pika, 17 aastase, väga eduka müügikogemuse oskused on kombineeritud psühholoogiaõpingutelt saadud kogemustega. Kokku annavad need parima tulemuslikkuse. Sa saad koged isikliku kasvu, saad juurde julgust ja tahet proovida. Kõige olulisem, et saada teadmise, kuidas seda teha.

Koolituse toimumise aeg Kristina Tamm'e enesearengu- ja loomekeskuses, Keilas, Keskväljak 13, 2. korrus,kl 10.30-17.30. Toimumise aeg lisatakse varsti.


Eemal linnakärast, rahulikus keskonnas.
Parkimine on tasuta, parkimiskohti jätkub.
Rongipeatus, bussipeatus, marsa peatus kuni mõne minuti kaugusel.
Lisaks saab selles koolitusruumis tunda ennast eriti vabalt ja mõnusalt, pikutades soovi korral ka diivanil või pehmetel madratsitel maas.
Selles kohas kaob aeg ja ruum ja võid kogeda voogamise tunnet.

7 h koolituspäeva hind on 75.-. Hind sisaldab tööks vajalikke töölehti ning tee/kohvipause väikese snäkiga. Koolituse hinnas pole lõunat, selle saab igaüks osta lähedal asuvates söögikohtades.

EELregistreeri
 SIIN.

Kui leiad endale meelepärase koolituse, aga kuupäev ei sobi, siis EELREGISTREERI ennast SIIT ja saad esimesena info uute koolituste aegade kohta.

Info tel: 5020796
Koha tagab täies mahus makstud arve. Osalemise tühistamisel kuni nädal aega enne koolitust tagastatakse 50% makstud summast.

Osalejad saavad tunnistused.
 
 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv