Enesearengu suvekool

     
 
MINAPILT - enesearengu e-suvekool

     
 
Foto: John Doe
 
     
Kui sul on vahel raskuseid iseennast mõista, oma mustrite põhjuste teadvustamisel või tahaksid rohkem endast teada,  siis see koolitus aitab sul edasi liikuda enesearengu teel.

Iseendast on inimestel tihti moonutatud MINApilt, mille oleme saanud juba lapsena välismaailma peegeldustelt. Oled kohandunud maailma,  sobituma teiste vajadustesse ja iseennast ära unustanud, tahaplaanile pannud või lausa ära kaotanud.

Suvekool viib su teadlikkuse iseendast uuele tasemele, sügavamale ja alateadlikumale tasandile, mis tagab parema  arusaamise ja iseenese vastu võtmise. Oskus ja tahe iseennast uuesti leida on parim, mida enda jaoks teha saad.

Kursus sobib nii neil kel laps alles väike, kui ka neile, kel laps juba täiskasvanud. Kunagi pole hilja hakata piisavalt heaks lapsevanemaks ja miks mitte ka vanaemaks, kes tahab mõista ennast ja oma last ja anda omaltpoolt võimalik parim turvalise vundamendi loomisel.


Koolitus koosneb kokku 3-st osast. Iga kuu aega kestev (4 x 2 ah) osa on eraldiseisev ja osad võib läbida teistest osadest sõltumata. Kõik koos annavad need parema tervikliku.
1 x nädalas saad uued materjalid ja vaadata saad neid sulle sobival ajal kahe nädala jooksul.
Iga korra jaoks kulub aega kokku 2 akadeemist tundi. See võib sisaldada nii töölehe täitmist, materjalide lugemist, kui ettesalvestatud audio või video loengut.

Materjalid on kättesaadavad intenetis ning sina vajad koolituse läbimiseks nutiseadet ja internetti. Saad kõiki materjale vaadata ja töölehti täita sulle sobival ajal. .
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv