Eluratas

     
 
Eluratas - enesearengu akadeemia materjalid raskuste ja takistuste  ületamiseks ja elu tasakaalustamiseks.

     
 
Foto: Kristina Tamm
 
     
Professionaalsed "Eluratta" materjalid on saadaval 8-t elu valdkonda puudutava 166-lehelise töövihikuna ja selle saad tellida SIIT. Hind 49.-.

Osade valdkondade jaoks on tehtud eraldi töövihikud:
Mina Ise - Kuidas leida endas tasakaal 35-leheline töövihik. Hind 19.90.

Peale tellimise vormistamist ja arve tasumist saad postiga töövihiku. Sinu ülesandeks jääb see põhjalikult täita võttes selleks piisavalt aega ning edasi asuda saadud tegevuskava alusel ületama raskusi ja takistusi ning tegeleda teemadega, mis on sulle olulised. 

Eluratas annab visuaalse pildi hetke olukorrast ja suuna kuhu liikuda elu muutmiseks erinevates elu valdkondadest: mina ise, töö, raha, armastus, lõbu, tervis, kuuluvus, turvapaik.

See aitab sind selles, et kui sa oled ühe teemaga vahel liiga hõivatud, siis sa ei märka, mis su elus muudes valdkondades toimub. Eluratas annab ülevaate, milline valdkond vajab hetkel rohkem tähelepanu, mis on sinu sügavamad vajadused, millised on sinu piiravad uskumused ja kuidas teel olevaid raskusi ja takistusi ületada.

See aitab parandada sinu elustiili ja aitab panna sinu eluratta kergemini ja ühtlasemalt veerema

Materjalid koosnevad 4-st osast
*1 osa - eluratas - saad selge pildi sinu hetkeolukorrast erinevates eluvaldkondades na saad teadlikuks, kuhu tuleb rohkem tähelepanu pöörata
*2 osa - piiravad uskumused ja nende toetavaks muutmine  - saad teadlikuks sind piiravatest uskumustest igas valdkondades ja sõnastad need ümber toetavaks ütluseks.
*3 osa - töö alateadusega - metafooride abil leiad alateadvusest vastuseid sinu sees keerlevatele mõtetele.
*4 osa - "soovin muuta" tegevusplaan - konkreetse tegevusplaani koostamine, kasu ja kahju nägemine raskuste ületamiseks soovitud valdkondades.

Peale materjalide põhjalikku täitmist on sul palju selgem pilt oma hetkeolukorrast ja võimalustest. 


Ratas ei saa vabalt veereda, kui ta pole ühtlaselt ümar. Olles kaotanud oma õige vormi, muutub ratta liikumine raskemaks ja kaootiliseks. Mõnikord ka päris võimatuks.
Millised on Sinu raskused ja takistused täna, mis ei lase su elul vabalt veereda. Kas tahad need takistused teelt kõrvaldada?

Eluratta idee, mis on loodud psühholoog Paul J Meyer pool, on selles töövihikus kombineeritud mitmete teiste tehnikatega, et algselt saadud üldpildist oleks võimalik edasi liikuda ka juba konkreetsete tegudeni.
Varjatud võrdluste ülekannete tehnikaga, mida kasutatakse psühhoteraapias abivahendina alateadvusest vastuste kätte saamiseks, saad leida oma sügavamaid vajadusi. Kui piiravad uskumused, mis hoiavad meid elus tagasi, muuta toetavateks ütlusteks, siis see aitab edasi liikuda. Takistuste lahendamise suuna näitavad kätte juhtlausete algused, mis tuleb sul endal lõpetada. Suunavad küsimused hoiavad sind rajal, kus saad enda jaoks läbi vaadata ka nurga taga ootavad üllatused.

Kõik töövihikus kombineeritud tehnikad on kasutusel psühhoterapeutide igapäevatöös klientidega. See loob kindlustunde, et töövihik on koostatud professionaalselt ja on tulemuslik.

Kas oled valmis vaatama, kuidas sinu ratas veereb?

Eluratta materjalid on saadaval töövihikuna. Selle saad tellida SIIT.
Töövihik maksab tavahinnas 49.- .

Materjalid on parim ja soodsaim võimalus iseseisvaks tööks enesearengu protsessis

Materjalid on koostanud koostanud transpersonaalne coach, psühhoterapeut ning kõrgema taseme kliiniline Imago paarisuhte terapeut ja koolitaja Kristina Tamm

 
     


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv