Andestamine

     
 
Andestamise metafoorkaardid.

     
 
 
 
     
Tervendavad andestamise metafoorkaardid aitavad leida andestust neis teemades, kus midagi on jäänud sinu hinge kriipima. Läbi andestamise lahendad sa oma probleeme, sest nii lased sa oma südame vabaks ja su süda saab terveneda.

Kaardid ei aita paluda andeks selle eest, mida teised on teinud, vaid aitavad paluda endalt andeks oma suhtumise ees sellesse, mis toimus ja nende hetkede eest, kui sa polnud iseenda jaoks kohal. Selliselt andestades saad sa tõeliselt vabaks saada, saad tagasi oma väe ja vabaduse.

Andestamine ei tähenda leppimist, unustamist, see tähendab oma mälestustelt emotsionaalse laengu maha võtmist.Kaardipakk koosneb 64-st metafoorkaardist (mõõdus: 7x10,5 cm, näidiskaardid leiad allpool), kasutusjuhendist (saadaval eesti, inglise ja venekeelne juhend) ja sametkotist.

Metafoorkaardid on tervendavad kaardid, sest nad aitavad sinu alateadvuse sügavusse peidetud aaretele ligi pääseda, töötades peegelduse põhimõttel, peegeldades objektilt tagasi sinu enda sisemaailma. See on iseendasse vaatamise võimalus, nii iseseisvaks kasutamiseks isiklikul arenguteel, kui ta professionaalses töös gruppidega ja nõustamisel.
Metafooridega töö aitab arendada intuitiivsust, ennast rohkem usaldada; mõista nii ennast, kui maailma; saada vastuseid oma küsimustele; teadlikkust, kus asjad alguse saavad; vastuseid, kuidas muuta oma elu. 

Kasutan metafooride abi oma igapäevases psühhoterapeudi töös palju. Tunnen, et olen pika praktika järel ja õpetajalt saadud tunnustuse alusel saanud küpseks, et tuua sinuni sinu tervenemise hüvanguks minu loovuses sündinud ideed.


Kaardipakkide autor ja kujundaja on Kristina Tamm - psühhoterapeut, Imago paarisuhete terapeut, koolitaja, superviisor.

Metafoorkaardipakk maksab 29.-. Telli siit. Soovitan juurde tellida ka sõnakaardid. Koos annavad need võimsama tulemuse.

Vaata ka teisi saadaolevaid metafoorkaarte.Kui soovid metafooridega tööd veelgi süvendada siis saad kasutada selleks minu loodud töövihikuid.

  
 
     

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:
 
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv